Łada Ładna 21072 by Chomik 89 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2016-08-06 23:22:58, morphio pisze:
to jest chyba najbardziej pospolita felga z VałWeja a ET jak w Żuku czy Nysce [ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2016-08-06 23:24:07 ]



Nie wiem jakie et ma żuk czy nysa, ale felga tutaj ma et 28 Niestety mam z nimi mały problem - założona opona 195/50 ociera mi o sprężyny Spróbuję założyć węższe opony (185 lub 175) a jeśli to nie pomoże- dystanse na tył
  
 
Opona nic nie da. Tak jak Adam napisał, kiepskie et. Przy et 28 bez problemu powinny się zmieścić. Raczej tutaj et48. Rób dystansy, to jedyne wyjście. Ale ogólnie, to słabe felgi wizualnie. Nie pasują za cholerę.
  
 
słabe czy nie, takie są jakie ma
ET to jest twój jedyny problem, w moich MiM'ach mam 11 i po obniżeniu 4ki ociera czasem o nadkole z tyłu albo o rant błotnika z przodu przy pełnym skręcie, dodam że wałkowałem ranty
  
 
Dzisiaj wróciły do mnie odnowione felgi. Wyglądają ślicznie.
Teraz tylko zakupić opony




A tak felgi wyglądały w dniu zakupu.




Cytat:
2016-08-10 19:19:20, SzokoLada pisze:
Opona nic nie da. Tak jak Adam napisał, kiepskie et. Przy et 28 bez problemu powinny się zmieścić. Raczej tutaj et48. Rób dystansy, to jedyne wyjście. Ale ogólnie, to słabe felgi wizualnie. Nie pasują za cholerę.



Ładna nie wygląda źle:


[ wiadomość edytowana przez: Chomik89 dnia 2016-08-12 20:02:07 ]
  
 
Trzeba przyznać, że efekt fajny.
  
 
Cytat:
2016-08-10 19:19:20, SzokoLada pisze: Nie pasują za cholerę.
2016-08-12 21:32:05, SzokoLada pisze: Trzeba przyznać, że efekt fajny.


zdecyduj się szokolad
a ty zrób chomik zrób jakieś ładniejsze zdjęcie z boku żeby można było trochę popodziwiać
trą gumy o stal czy dałeś jakieś dystanse ?

  
 
Cytat:
2016-08-12 22:37:32, morphio pisze:
zdecyduj się szokolad



Cały czas mam z tobą problemy. Naucz się czytać ze zrozumieniem, a nie w biegu. Napisałem, że fajny efekt. I tak jest. Są fotki felg po regeneracji, więc efekt jest fajny, wyglądają jak nowe. Więc jeszcze raz, ogarnij się Morphio.
  
 
Cytat:
2016-08-12 22:37:32, morphio pisze:
zdecyduj się szokolad a ty zrób chomik zrób jakieś ładniejsze zdjęcie z boku żeby można było trochę popodziwiać trą gumy o stal czy dałeś jakieś dystanse ?



Z tyłu opony lekko trą mi o sprężyny (szczególnie na ostrych zakrętach). Z przodu ten problem nie występuje. Zmierzyłem odległość felgi od sprężyny podczas "frezowania" rantu- do sprężyny było ok 2 cm.

Zdjęcia z boku- proszę bardzo



[ wiadomość edytowana przez: Chomik89 dnia 2016-08-13 00:29:11 ]
  
 
koniecznie ją posadź niżej

co do kół to zawsze możesz wsadzić z tyłu taki dystans jaki jest z przodu na tarczy hamulcowej, pełno tego na złomach i allegro, na przykład taki ale taniej było by chyba taki z łady/fiata/poloneza.
  
 
Cytat:
2016-08-13 12:26:47, morphio pisze:
koniecznie ją posadź niżej co do kół to zawsze możesz wsadzić z tyłu taki dystans jaki jest z przodu na tarczy hamulcowej, pełno tego na złomach i allegro, na przykład taki ale taniej było by chyba taki z łady/fiata/poloneza.

musiał by dać dystans z kołnierzem bo inaczej koło będzie tylko na samych srubach trzymać bo z tyłu jest mały kołnierz w przeciwieństwie do przodu
  
 
Dziwne ja mam 185/55/15 7j z tyłu i nic nie trze a mierzyłem i też chyba coś koło 2 cm odleglości. Ostatnio sprawdzałem na swojej i stwierdzam kładz ją niżej ja ze swoją w tym roku się wstrzymuje.
  
 
Zdecydowałem się na opony 175/55/15 - teraz tylko będę musiał je znaleźć

Niestety dni są coraz krótsze aby pracować przy Ładzie Dlatego w jesienno-zimowe wieczory zdecydowałem zająć się wnętrzem. Zdjąłem obicia foteli i postanowiłem je wyprać- różnica olbrzymia.
Pozostaje tylko naprawić oparcie kanapy oraz siedzisko fotela u tapicera.
Dalej w kolejce czeka deska i pranie dywanu



Nie spodziewałem się aż takiej różnicy




Czy szukał ktoś kiedyś materiału do naprawy obić foteli i udało mu się go znaleźć? Będę wdzięczny za pomoc