Walne 2016 - propozycje terminu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moja propozycja na walne to tak jak w zeszłym roku może? Bodzentyn? Propozycja terminu ostatni weekend kwietnia (23-24)
  
 
Bodzentyn z taką nasza ilością i na jedną noc nie bardzo. Robimy ankietę - wpisywać który termin pasuje:
1. 2-3 kwietnia
2. 9-10 kwietnia
2. 23-24 kwietnia





[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-03-14 07:49:21 ]
  
 
2-3 kwietnia.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
23 - 24 kwietnia
  
 
2-3.04
  
 
Bez różnicy jak dla mnie.
Moze byc 2-3 kwietnia. Zaraz po świętach. Bede miał bliżej do krk bo na slasku bd.
  
 
O to fajnie kiciek, boś mi do wypośrodkowania odległości nie pasował
Co powiecie w takim razie na Chęciny pod Kielcami ? Postawilibyśmy tym razem na edukacyjną rozrywkę, żeby nie było, że przyjeżdżamy na darmo, tylko coś zaklepać.
Tam jest zamek i jaskinia Raj. Zwiedzilibyśmy sobie jaskinię, bez względu na pogodę (bo w jaskini nie pada), a ruiny, jak się uda. Możemy jeszcze wymyśleć, co zwiedzić. Na przykład, możemy się udać do muzeum zegarów albo do Europejskiego Centrum Bajki Jest też jakieś muzeum etnograficzne ze starymi chałupami - wydaje się ok. Następnie udami się na jedzenie/picie. Postaram się, żeby to było połączone z naszym noclegiem.

Druga propozycja, trochę dalej dla Łodzi, to zamek Krzyżtopór w Ujeździe. Ruiny robią wrażenie, tylko tam już raczej zostaje tylko to do zwiedzania.
  
 
Oba pomysły super. Jestem za.
  
 
  
 
krzyżtopór?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Jako mieszkaniec tych terenów proponuje jednak ten zamek w Chęcinach wraz z muzeum wsi w Tokarni. Termin 9-10
  
 
moze niech sie fefkowcy zadeklarują kto przyjedzie tak na 100% tylko wezcie pod uwage ze tydzien po Wielkanocy niektorzy mogą nie miec kasy dlatego chcialem w pozniejszym terminie,nam z Osą by pasowalo pózniej ale jak zadecydujecie tak sie przystosujemy