Kultowe Autobusy PRL - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2016-04-18 11:20:08, Skuderia pisze:
No i fajnie. Wazne ze sie udalo i obylo bez wiekszych trudnosci. Ja dalej czekam na swoja prenumerate ale chyba sie nie doczekam bo moje zamowienie zlozone 06.04.16 nie dotarlo bo maja "awarie systemu", taka odpowiedz dostalem na maila po wyslaniu maila z zapytaniem. Dodzwonic sie do BOK nie da, spedzilem 5 minut sluchajac melodyjki, co jakis czas automat mowil "prosze czekac". Zlozylem drugi raz zamowienie, dostalem podtwierdzenie na mail. Pozostaje czekac.



Wiadomość pewna, potwierdzona z legalnego źródła.
" Wysyłki prenumeraty Kultowe Autobusy będą realizowane od połowy maja"

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Zobaczymy czy Twoj informator sie sprawdzi. Bo ja na ogol nie wierze w zadne legendy, przecieki od Sroczki czy domysly innych, oczywiscie bez urazy bo nie o to mi chodzi.

Ja zamowienie zlozylem osobiscie i dopiero zostalo przyjete przez telefon.

Ale i tak cieszy taka informacja i jestem w stanie uwierzyc bo to by sie zgadzalo z tym co mowila pani z BOK ze do miesiaca maja wyslac - liczac od 18.04.16
 
 
Dostałem informację od Dea że nie ma mojego zgłoszenia na autobusy przez awarię. Zgłaszałem ponownie i pani ręcznie wpisywala zgłoszenie. Wczoraj pytam kiedy wysyłka i informują że w połowie maja i czy napewno chcę podwójną prenumeratę bo mają moje 2 zgłoszenia na prenumeratę. Jedno zapytali czy anulować. Nie wiem co ten ich system wyprawia
  
 
U mnie podobna sytuacja. Ale pani w BOK mowila ze byly dwie proby z mojego adresu email jednak system zadnej nieprzyjal. Pisalem tez w sprawie wysylki i rowniez dostalem informacje ze nastapi mniej wiecej w polowie maja.
 
 
Wysyłki już ruszyły? Ktoś z Was już coś otrzymał? ☺
  
 
Cytat:
2016-05-08 14:20:30, kadrowiec pisze:
Wysyłki już ruszyły? Ktoś z Was już coś otrzymał? ☺



Jeśli za wysyłkę odpowiadają te same osoby i ten sam magazyn co przy Fiacie 126p to paczki dotrą do nas na przełomie maj/czerwiec (równe 8 tygodni realizowano Malucha).
  
 
Moze byc tak jak mowi kolega poldon82. Do 4 tygodni czeka sie na numer archiwalny lub WS. Wiec z prenumerata moze miec wieksza obsuwe.
 
 
Koledzy prenumeratę autobusów już ktoś z Was otrzymał? U mnie nadal nic 😕
  
 
Gdy pisalem do nich z zapytaniem, dostalem w odpowiedzi, ze wysylki prenumeraty realizowane beda po 18 maja wiec juz powoli powinno byc cos w drodze do nas.

Jak znajde chwile to zadzwonie do BOK w poniedzialek i zapytam czy juz wysylali jakies paczki.

 
 
Ja dostałem odpowiedź, że mam być cierpliwy bo będzie opóźniona wysyłka.
  
 
Wiec cierpliwosci. Gdy ktos z kolegow dostanie paczke to napewno sie podzieli relacja i zdjeciami.
 
 
Rozumiem zniecierpliwienie przy braku konkretnych informacji, ale prowadzenie jałowych dyskusji na ten temat na forum niczego w tym temacie nie przyspieszy. Mam nadzieję, że wszystko już sobie wyjaśniliście i wszystko wiemy, czyli przede wszystkim to, że - połowa maja, opóźnienia, i że nikt nic nie dostał. Czekamy aż ktoś napisze, że dostał. Ewentualnie jakieś NOWE i konkretne informacje. Temat został wyczyszczony i każdy kolejny post w stylu tych usuniętych będzie traktowany już jak off-top. Proszę nie komentować tego wpisu.
  
 
Amen

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Witryna kolekcji "Kultowe Autobusy PRL-u" zostala sciagnieta z serwerow DeA.

Po kliknieciu w link zostajemy przekierowani na glowna strone wydawnictwa.

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-06-08 11:27:59 ]
 
 
Dobry znak, może w końcu ruszy realizacja.
  
 
Chętnie kupię gazetki od kultowych autobusów PRL. Czy ktoś chciałby je sprzedać w rozsądnej cenie?
  
 
Cytat:
2016-06-08 19:52:14, poldon82 pisze:
Dobry znak, może w końcu ruszy realizacja.



Raczej nic nie ruszy. Mam wiadomość

"Obecnie temat jest wstrzymany. Trwają jakies tam rozmowy i mają być podejmowane decyzje. Prawdopodobnie zamówienia otrzyma jedynie część osób a inne otrzymają maile z przeprosinami."

Wiadomość przekazuję w oryginale tak jak otrzymałem.

Do dupy z taką robotą.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2016-06-09 08:59:45, Biały pisze:
Raczej nic nie ruszy. Mam wiadomość "Obecnie temat jest wstrzymany. Trwają jakies tam rozmowy i mają być podejmowane decyzje. Prawdopodobnie zamówienia otrzyma jedynie część osób a inne otrzymają maile z przeprosinami." Wiadomość przekazuję w oryginale tak jak otrzymałem. Do dupy z taką robotą.



Trudno, przynajmniej wiadomo że zainteresowanie przeszło ich przewidywania, więc kolekcja na pewno się ukaże, poczekamy pół roku, rok, aż będą się po kioskach walały
  
 
Przed chwilą zakończyłem rozmowę z Panią z BOK odpowiadającą za Kultowe Autobusy. Zostałem przez Panią zapewniony, że zamówienie zostanie na pewno zrealizowane gdy tylko dostaną od producenta brakujące modele. Zainteresowanie tą kolekcją przerosło ich. Modele mają dostać wszyscy, którzy je zamówili w prenumeracie. O wysyłce zostaniemy poinformowani mailowo.
Pozostaje nam czekać ...
  
 
Przesyłka dotarła !
nr.1,2,3,4 + kilka ulotek i 2 kartki z informacją o wstrzymaniu kolekcji (w tym jedna do odesłania jeśli jesteśmy zainteresowani informacją o wznowieniu).
Zdjęcie

[ wiadomość edytowana przez: poldon82 dnia 2016-07-08 11:42:02 ]