Kultowe Autobusy PRL - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja tez dzis odebralem paczke z autobusami.



Pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-07-08 14:14:42 ]
 
 
Pozazdrościć. U mnie nadal cisza

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Do mnie też nic niestety nie dotarło 🙁
  
 
Ja dziś dostałem paczkę z 4 modelami i gazetkami, w środku list o treści, że wstrzymują kolekcję, że będą poprawiać coś według naszych sugestii i mam te 4 modele przyjąć w formie prezentu - za darmo. Jak chcecie moge później dodać zdjęcie listu i paczki.
W ogóle polecam zapoznanie się z nimi: http://www.editionsatlas.pl/catalogue/miniaturowe-modele-pojazd-w.html Po otrzymaniu 1 przesyłki z obu kolekcji wysyłamy im, że nie chcemy dalej otrzymywać numerów bo jest ciut za drogo: nr.2- 45 zł a nr.3- 70 zł Nie opłaca się dalej. Naprawdę warto czekac na przesyłkę miesiąc. Taka cena to super okazja. Warto wspomnieć, że atlas i dea współpracują ze sobą. Porównajcie sobie ikarusy 620 z kapu ws i z atlasu. Róznice to tylko kalkomanie WPK na tym od atlas :: pozdrawiam, ja mam juz oba modele od atlas dwie karosy autosana sana zisa 155 bussinga i okolo 70 modeli z kapu i zk moja kolekcja stale sie powieksza


[ wiadomość edytowana przez: borewiczkap dnia 2016-07-11 20:26:22 ]
  
 
Dziś też otrzymałem 4 autobusy w prezencie ☺
  
 
Do mnie również dziś dotarła przesyłka z autobusami. Możliwe jest więc, że wszyscy Ci, którzy zamówili prenumeraty, otrzymają od Dea przesyłki z modelami
Bo kilka postów wcześniej, była mowa o tym, że przesyłki otrzyma tylko część zamawiających.
  
 
"Kultowe Autobusy PRL-u" numery 1 - 4. Na razie ...



  
 
Do mnie również przybyła kolekcja autobusów, wszystkie 4
Jednak opłacało się, złożyć zamówienie
  
 
Awizo do odbioru. Zapewne i do mnie doturlały się.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
super
 
 
Ja również otrzymałem przesyłkę. Autobusy nie powalają jakością, ale w tej cenie nie można narzekać Najwyżej oceniam Karosę.
  
 
Panowie
Wyjaśnijcie proszę jedną kwestię. Wczytując się w dyskusję wynika z niej, że część z was otrzymała autobusy za free. Zgadza się czy się mylę?

BTW. Jeszcze nie odebrałem, nie mam czasu iść na pocztę

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Prezent, nawet kolega poldon82 dodal link do zdjecia, na ktorym widac wyraznie ta informacje na osobnej kartce.

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-07-14 19:36:46 ]
 
 
Ja oczywiście miałem na myśli cenę 0 zł
  
 
Ja tez dostałem za darmo, jak już to napisałem wcześniej.
  
 
Jakiej marki jest ten autobus dwupoziomowy?
  
 
Cytat:
2016-07-20 08:30:14, erni33 pisze:
Jakiej marki jest ten autobus dwupoziomowy?



To BÜSSING D2U
  
 
Wiecie może kiedy ruszy regularna seria Kultowe autobusy PRL?
  
 
Cytat:
2016-07-22 23:27:22, kadrowiec pisze:
Wiecie może kiedy ruszy regularna seria Kultowe autobusy PRL?



19 Października kończy się KWP i ZK a więc pewnie ruszy jesienią, dodatkowo na motoshowminatura.fora.pl pojawiła się taka informacja:

Cytat:
Zachar: Rozmawiałem dziś z Panią odpowiedzialną za temat i powiedziała, że pozostała część paczek (jeśli ktoś nie otrzymał) będzie wysłana na krótko przed wznowieniem serii. A wznowienie może być za 2-3 miesiące.
Tradycyjnie mamy uzbroić się w cierpliwość

  
 
Autobusy przed maluchem? Model mają gotowy, tylko części podzielić na 100 numerów i zdjęcia z montażem porobić, zaplanować jakieś pierdoły do czytania w gazetkach, nakręcić reklamę telewizyjną i można ruszać. Trochę już miesięcy minęło od ukazania się drugiej serii próbnej.
Coś te 2-3 miesiące na autobusy podejrzanie brzmią, ja bym się na taki szybki start nie nakręcał.