Micro SD - brak możliwości usunięcia plików.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie, nie mogę usunąć niczym. Na karcie micro SD nie ma możliwości fizycznej blokady karty a wyskakuje komunikat że nie mogę usunąć. Ktoś coś?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Formatował kartę?
  
 
formatował, nie można, komputer mówi że nie może dokończyć.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Inne urządzenia też tak twierdzą?
  
 
tak, nawet jakiś specjalny program do defragmentacji ale mam go na innym kompie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Zepsułeś nawet kartę...
  
 
Wyrzuć ją,dzisiaj te karty są tanie jak bułki,kup se nową.
  
 
Długo masz tą kartę? Albo czy często były na niej zapisywane i kasowane pliki? Pamięci Flash też się zużywają pod wpływem transferu danych. Możliwe że już ją szlak trafił, jeśli była mocno eksploatowana.

Ewentualnie spróbuje na innym adapterze lub bezpośrednio w urządzeniu w którym pracuje. Możesz też spróbować zformatować w innym systemie plików, może akurat coś ruszy
  
 
zrób low level format karty, jak nie pomoże to karta śmietnik
  
 
karta używana non stop. Korzystam z niej w rejestratorze trasy(kamerze).
lov lewel nie pomógł ani jednej ani drugiej karcie. Śmietnik.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach