[Teos]RS 2000 by Teos replika Cosworth

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oto kilka fotek jak wyglada moj RS


Tutaj lekka przymiarka dokladki od Coswortha i grila.
A to co u mnie w garazu stoi MKIV po dziadku.






Kilka świeżych fotek





  
 
weź ty załóż jakieś dystanse pod te felgi bo to nie wygląda teraz wcale :/
  
 
Najsss
To ori zderzak? ile urżnąłeś z pasa przedniego żeby pasował? Poszerzałeś tylne ćwiartki Bedziesz rogi na tylnych ćwiartkach dospawywał?
za ile sprzedajesz?
  
 
pytral dystanse beda pier musze zakupic dluzsze szpilki.

Venom_4x4 Tylni zderzak orgnial a przedni laminat.Nie nie musial wycinac z pasa przedniego tylko dospawac druga belke zeby zderzak zamocowac. Tył nie zostal poszerzony jeszcze.
  
 
Hmm... jak spasowywałem orginał to mi sie halo o pas opierało. moze laminat jakoś inaczej zrobiony jest... tak czy inaczej czad
  
 
Cytat:
2011-07-07 16:50:39, Venom_4x4 pisze:
Hmm... jak spasowywałem orginał to mi sie halo o pas opierało. moze laminat jakoś inaczej zrobiony jest... tak czy inaczej czad



Miejsca sporo mam za halogenami normalnie reke moge wlozyc i o nic sie nie opiera.
  
 
Zakladaj grill cossowy bo ta siatka i kawalek blachy psuja cala mordke
  
 
Ładnie. Jeszcze troche pracy zostalo, ale efekt zapowiada się elegancko.

No i kolor w porządku
  
 
RSik malina

Ja bym jeszcze dodał, klamki w kolor, szyby tylne uchylane, gril z cossa. No i oczywiście 16' z cossa. Jak będziesz szukał to i "banan" na deskę i moretki się znajdą.

Co do zderzaka. To nie było czasem tak, że laminat miał spryski zawsze zaślepione? Oryginał ma już dysze sprysków albo gotowe dziury raczej
  
 
Świetnie wygląda maszynka

Masz może foto przedniego pasa pod zderzak od cosa? Jestem ciekaw jak to rozwiązałeś bo tez niebawem będę z tym walczył. Kierunki masz oryginalne czy z czegoś dopasowywałeś, ja jakoś nie mogę nigdzie dostać.
  
 
fajny escorcik jak cos mam 2 dystanse przelotowe 3cm z szpilkami jak zainteresowany to pw
  
 
Spoko,ale zrób coś z tym grilem
  
 
Kierunki kupilem od Stilona a halogeny z angli kupilem. Gril cossa lezy tylko pomalowac zrobic siatke bo nie ma na grilu. Szukam szyb uchylnych na tyl narazie wszystko stoi bo brak funduszy narazie.
Jak co bede sie odzywal do kolegow którzy cos maja na stanie.
Oto fotka jak wygladal pas przedni pod zderzak

a tytaj jak do tylniego zderzaka


  
 
Jaki kozaczek na tej fotce
  
 
ja mam komplet uchylnych szyb
  
 
Cytat:
2011-07-08 15:35:15, Tomcio78 pisze:
ja mam komplet uchylnych szyb



kupilbym juz je dawno od Ciebie ale telefonów nie raczysz odebrać
  
 
Dziękówa za fotki, oszczędziłeś mi sporo pracy. Hak zamontowałeś wkręcany czy jeździsz bez?

Ogólnie to furka rewelacja
  
 
Mnie tam na zadnej fotce nie ma.

lipek88 wlasnie nie mam haka z przodu ani z tylu. Ale kabinuje caly czas zeby wrazie wuu bylo za cos pociagnac.
  
 
Cytat:
2011-07-09 16:29:04, Teos1 pisze:
Mnie tam na zadnej fotce nie ma.


Jemu nie chodziło o Ciebie...
Zobacz na zdjęcie tam gdzie nie ma tylnego zderzaka
  
 
Rafal__K Juz kumam o co chodzi