XXXIX Zlot OKUNINKA 15-17 LIPCA ? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po długich negocjacjach namówiłem jademy i My
A tak poważnie moja lepsza połówka została postawiona przed faktem dokonanym
  
 
Czyli ostatecznie Astur?
  
 
Raczej tak, jak widać trzeba brać co jest
Jak wszystkim pasuję to działaj.
  
 
Rezerwację mamy zrobioną. Podałam ilość osób 20-25 i około 8-10 namiotów. Będziemy mieli ogrodzony kawałek pola namiotowego i do tego stoły i pawilony.
Na razie zaliczki żadnej nie wpłacam. Mamy się określić ile dokładnie nas będzie i w czerwcu mam się z nią kontaktować. Wtedy poda nam cenę za osobę (będzie to wg aktualnego cennika plus jakiś rabat). No i wtedy też wpłacę zaliczkę. Jest to środek sezonu więc na jakieś super rabaty bym nie liczyła

Także w miarę możliwości prosiłabym o określanie się kto będzie na 100% Mamy miesiąc czasu na zastanowienie się
  
 
Michno i Osa odpadają więc raczej same namioty.
Niestety ale nie mogą w tym czasie być z nami, szkoda ale za Jego zdrowie się przechyli.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Porozmawiam z Moją ładniejszą połówką to i my będziemy akurat będziemy prosić na wesele więc coś po drodze lub po prostu
  
 
To jeszcze tego nie zrobiłeś. Myślałem,że Wy to na 100%
  
 
no ja z checia tylko nie bd mial jak dotrzec bez tego gamonia ale raczej ogarniemy xD jestem dobrej mysli
  
 
To pakujta te swoje kobity i do Okuninki
  
 
Cytat:
2016-05-10 22:09:45, tomex3 pisze:
To pakujta te swoje kobity i do Okuninki


moja jak dostanie wolne to bedzie a jak nie to tez dobrze tylko michal sie musi ogarnac ale to sie raczej zalatwi tydz wczesniej bo my na weselichu akurat bedziemy wiec przy okazji zapro moze dac rodzince
  
 
Cytat:
2016-05-10 15:07:39, tomex3 pisze:
To jeszcze tego nie zrobiłeś. Myślałem,że Wy to na 100%


za dużo pracy to nawet z moją czasu nie mam porozmawiać ale będę jutro ją męczył i nastawiał
  
 
Ok to jedziemy na Okuninke
  
 
z kobitami w końcu jedziecie, było by dobrze to miały by razem co robić jak my będziemy
Oczywiście je też poczęstujemy
  
 
Ja tam zabieram swojego chłopa
  
 
Cytat:
2016-05-13 00:16:43, tomex3 pisze:
z kobitami w końcu jedziecie, było by dobrze to miały by razem co robić jak my będziemy Oczywiście je też poczęstujemy



Z całym szacunkiem, ale uważasz, że my nie tylko malujemy paznokcie i mamy wojny na poduszki ? Nie powiem, ile razy na zlocie fefkowe dziewczyny pobiły chłopaków, nie mówiąc o tym, że u nas grupy są raczej koedukacyjne (jeszcze)

F
O
C
H



  
 
Cytat:
2016-05-13 08:41:03, Karolyna pisze:
Z całym szacunkiem, ale uważasz, że my nie tylko malujemy paznokcie i mamy wojny na poduszki ? Nie powiem, ile razy na zlocie fefkowe dziewczyny pobiły chłopaków, nie mówiąc o tym, że u nas grupy są raczej koedukacyjne (jeszcze) F O C H



Dobrze gada, polać jej!











A tymczasem idę malować paznokcie
  
 
obrażalskie jak to kobity
chyba wiem, że Wy dziewczęta potraficie wypić.Przepraszam jeśli Was uraziłem. Przecież wiadomo, że integrujemy się razem. Do samego końca mojego lub jej. Jak mawiał klasyk
Mam nadzieję, że nie obrazicie za stwierdzenie, że umiecie wypić. Bo sam już nie wiem czy to na plus czy minus dla Was. Oczywiście w Waszym mniemaniu
  
 
Obrażamy się
  
 
u was kobitek to norma zostało nam przywyknąć
więc strzelajcie ile się da
  
 
Dobra, ogarniamy powoli listę:

1. Paulinka + Marcin
2. Kleszczak + Zozol
3. Karolyna + Metis
4. Tomex +1
5. Maniutello i kidsy
6. PiEkU +1
7. Mikatt +1

Razem: 12 osób i 2 dzieci

Nikogo nie pominęłam?