Schemat i kolor kabli

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam potrzebuję schemat i kolorystykę kabli do ele szyb na 4 drzwi.Mam przełączniki zamontowałem silniczki na tył i teraz muszę ogarnąć kable.Jak ktoś ma dobre pomysły i rady to bardzo będę wdzięczny za info.Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2016-04-15 15:35:31, slawek75 pisze:
Jak ktoś ma dobre pomysły i rady to bardzo będę wdzięczny za info.Pozdrawiam


Moja rada taka: użyj google i zobaczysz ile razy temat był wałkowany tu na forum...
  
 
Szczerze czytałem,oglągałem i sprawdzałem.Nigdzie nie znalazłem jak podłączyć to do kupy żeby bujało.Chodzi mi o to że potdzebuję jak podpiąć kable żeby sterować szybami z przodu koło gałki biegów i przełącznikami z tyłu.Może chujowoszukam.Podpowiedz
  
 
schemat cabrio

42-02 - Power Windows - Cabriolet.pdf

[ wiadomość edytowana przez: bkubica dnia 2016-04-15 20:47:06 ]
  
 
dzięki za schemat ale dla mnie to i tak czarna magia.Tam jest tyle kabelków że nie wiem który z którym.
  
 
Bartek. Slawek ma kombi. Schemat do kombi jest troszkę inny. Ale z Cabrio tez się nada.

Slawek. Po co prosisz o schemat (tytuł wątku na to wskazuje) skoro i tak go nie rozumiesz ? Na serio myślisz ze ktos tu Ci opisze co masz gdzie zrobić ? To jak pompowanie kol przez Internet. Niby sie da ale do dupy to :p

Jaka masz wiązkę ? Z jakiego roku wiązka ? Z jakiego roku auto (sorka nie pamiętam) ? Masz przycisk na 4 el. szyby? I na tym etapie mogą sie pojawić kruczki. A tym bardziej ze odnoszę wrażenie ze nie wiesz jak się za to zabrać. Na upartego to z samym miernikiem można sobie poradzić ;D.
  
 
Kiciek masz w 100% rację.Nie ogarnę tego.Przyciski mam na 4 szyby z blokadą tyłu i na tył.Wiązka która jest teraz na przód ma inne kolory niż na przyciskach które chcę zamontować więc dlatego takie problemy.Nie jestem w tym kumaty.Próbowałem wczoraj coś kombinować to poszło mi parę bezpieczników więc jebłem to i poszedłem na piwo .Co do schematu to myślałem że może ktoś ma z kolorami.Potrafię uczynić cuda z płyt gk ale kabelki w aucie to koszmar
  
 
Bartka schemat ma kolory przewodow. Ale prawda jest taka ze w zaleznosci od rocznika były inne kolory przewodow. I to dla laika jest zabójstwo.
  
 
No i dlatego sobie odpuściłem.Mogę porobić fotki przełączników z kablami ale czy to coś da czy ktoś mi opisze który kabelek do którego
  
 
A po co Ci kolory kabli jak że schematów wynika jaki kabel w kostce przełącznika do czego służy. Kolor każdego kabla mógłby być różowy i by było wiadomo co do czego
  
 
Macie rację.Po prostu trzeba podjechać do kogoś kumatego i niech to ogarnie.Dzięki za sugestie i wszystkie podpowiedzi.Pozdrawiam