Off Topic czyli nasz forumowy Hyde Park - Strona 3

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
«1 2 3
 Autor 
 2017-08-01 18:16:13

Na HBO jest teraz film Potwór z Martfű (2016), akcja dzieje się na Węgrzech w 1957 jeśli dobrze pamiętam, bierze tam udział sporo samochodów, terenówka GAZ, Wołga, Skody, Trabant, Ikarus itd. Z polskiego podwórka jest Nysa jako ambulans, FSO Warszawa kombi w jednobarwnym cywilnym malowaniu, a także FSO Warszawa w sedanie, jako radiowóz a więc w barwach Rendőrség.

Jeżeli chodzi o "akcję" to są dwa krótkie pościgi. Właściwie to w filmie widać ją z każdej strony i od góry, przez kilka sekund widać także wnętrze czerwonej tapicerki. Ogólnie szału nie ma, ale spotkałem się ze zdjęciami garbatej warszawy w ich malowaniu, i białoczarnej jako węgierski ambulans, czy raczej samochodu lekarza, nie wiem za bardzo w jakim celu osobówki były na stanie szpitali, współcześnie się tego nie widuje.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany konwersją, to może się przydać, jak ktoś ma zdjęcia nie garbatej warszawy w Rendőrség, niech zapoda.

-----------------
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2019-11-10 10:44

2018-11-21 16:47:50

Kiedyś pisałem w tym temacie o OMSI, symulatorze autobusu. Jakiś czas temu zacząłem się bawić w nagrywanie filmików z gier od czasu do czasu. Może zaprezentuję tutaj jeden z nich, taki na czasie. Akurat ten z małym problemem technicznym na początku, ale to pomińmy. Może komuś się spodoba.

Zapraszam na przejażdżkę

P.S Tak w ogóle to przed wysłaniem jakość filmu jest dużo lepsza. Próbowałem różnych sposobów, nie wiem czy to jest teraz możliwe, czy nie, ale mi się nic nie udało z tym zrobić(zmiana kompresji, czy nawet niekompresowanie). Ewentualnie więc można oglądać go nie na pełnym ekranie lub w pewnym oddaleniu od niego.

P.S. 2 Próbowałem coś wycisnąć jeszcze, jeśli chodzi o jakość, nagrywając kolejny film z OMSI 2, tym razem z pewnym wynalazkiem, w który mam mały wkład. Nie wygląda to najgorzej, więc można spojrzeć jeśli ktoś zechce.

Ikarus ZemunIK-160P (prawie )

[ wiadomość edytowana przez: Tomek125 dnia 2019-02-07 02:18:17 ]
2019-11-15 02:37

2019-02-07 02:33:06

Pokażę jeszcze jeden filmik, czyli przejażdżkę klasyką klasyki po Szczecinie i na tym zakończę, jeśli chodzi o pokazywanie filmów z OMSI w tym miejscu. Chętnych oczywiście zapraszam na swój kanał na YT. Od czau do czasu coś tam się w tej i innej tematyce na pewno pojawi. Teraz powinienem powiedzieć coś o subskrypcji, więc mówię. Koniec.

Ikarus 280, Szczecin
2019-11-15 02:37