Moja kolekcja modeli

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dodaję dalsze zdjęcia swojej kolekcji tak jak obiecałem.Jest to stan na marzec 2012.Za tłok w kolekcji przepraszam.Tak jak pisałem wcześniej z czasem zrobię z tym porządek i uporządkuję wszystkie posiadane marki,a wiedzcie,że jest ich na prawdę sporo.Egzemplarze powypadkowe i czekające na lepsze czasy też można u mnie znaleźć.Prezentujcie też swoje okazy.Z miłą chęcią popatrzymy
























  
 
Skąd masz tego żółtego Espirt widocznego na ostatnim zdjęciu ? I jaka to jest marka producenta ?
  
 
Ohoho gratuluję kolekcji Modele świetne, tylko szkoda że nie stoją w gablotkach...
  
 
Cytat:
2012-04-16 18:12:07, Bosmal650 pisze:
Skąd masz tego żółtego Espirt widocznego na ostatnim zdjęciu ? I jaka to jest marka producenta ?



Sorki,że piszę dopiero teraz.Siedzę cały czas w temacie KAP i nie zauważyłem,że pisałeś tutaj.Wracając do Twojego zapytania,Esprita mam z Legendarnych Samochodów wydawnictwa amercom.Producent niestety nie jest podany,a na podwoziu znajduje się tylko marka i model oraz standardowy napis Made in China

Cytat:
2012-04-16 20:09:53, Beskid5 pisze:
Ohoho gratuluję kolekcji Modele świetne, tylko szkoda że nie stoją w gablotkach...



Dzięki.Staram się aby całość wyglądała jak najlepiej więc stąd taki efekt.W niedalekiej przyszłości zamierzam wystawić wszystkie modele do gablotek,bo ta szafeczka w której aktualnie trzymam auta pomału pęka w szwach.Możliwe też,że jak wreszcie wystawię modele na światło dzienne,to pochwalę Wam się na forum
  
 
O proszę. Niesamowita kolekcja
  
 
przemo93 - niewiem czy to problem z moim komputerem lub laczem, ale zdjecia sie nie wyswietlaja i brak ich na serwerze, na ktorym je zaladowales. Na telefonie tez ich nie widac. Tak tylko informuje bo chcialem zobaczyc Twoja kolekcje.
 
 
Proponuję pomyśleć zanim cos napiszecie. Przemo93 napisał post: 2012-03-09 22:55:08
A ostatni raz logował się (był na forum) 2014-09-25 20:39 więc marna szansa że wam odpisze.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Zagapić, to się jeszcze można, ale że się podoba, to już jest coś!

W sumie chyba najlepiej będzie wyczyścić temat i zacząć od nowa. Jak się pojawi jakiś nowy wpis, to tak zrobię.
  
 
Ogólnie jest zawsze na forach problem ze zdjęciami. Jeśli np wrzucamy foty poprzez to [img] przed i za linkiem, to jeśli źródłowe zdjęcie zniknie ze źródłowego serwera, to i tutaj zdjęcie zamieni się w szary prostokąt...

najlepiej wrzucać foty prosto z dysku, albo dodawać foty, które samemu umieściło się na innym serwerze i tutaj wstawiać za pomocą tego magicznego [img]


...a na motonewsie to już przekonałem się kilka razy, że ktoś wrzuca posty nie czytając poprzednich - byle zaistnieć. Tak było w dyskusji, gdzie mowa była o wyrejestrowaniu auta - "jak byk" było to widać, jak czytało się po kolei wszystkie posty...

...tak samo było w wątku KAP i ZK, gdzie ktoś pisał, jakie to super modele robimy - choć wstawione były tylko foty kolejnych numerów z KAP

...tak samo widzę, że stało się i tutaj - post "jakie super modele" - choć ich zdjęć nie widać od dawna...


Niestety są tacy ludzie, którzy wstawiają posty byle by zaistnieć i mieć tylko najnowszy wpis, który często ma się nijak do całej dyskusji...


Sorki za ten offtop, ale musiałem jakoś wyjaśnić całą tą zaistniałą sytuację...
  
 
Przyznaje sie bez bicia ze nie spojrzalem na date postu. Moj blad.
 
 
Absolutnie Panie moderator. Dyskusja sie toczy, daty są i tak ma być. To jest historia i tak ma zostać.







Cytat:
2016-04-19 19:21:29, Tomek125 pisze:
Zagapić, to się jeszcze można, ale że się podoba, to już jest coś! W sumie chyba najlepiej będzie wyczyścić temat i zacząć od nowa. Jak się pojawi jakiś nowy wpis, to tak zrobię.



-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Jakby to nie zabrzmiało, to napiszę prawdę, czyli że z tym zaczynaniem od nowa się trochę rozpędziłem. Chodziło m o rzeczy naprawdę nieaktualne, a zagarnąłem wszystkie. Czyli podsumowując - nie zrobiłbym tego.


[ wiadomość edytowana przez: Tomek125 dnia 2016-09-14 12:31:41 ]