Fiat 126p 1:8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2016-04-18 12:17:05, poldon82 pisze:
Przecież jeszcze Malucha nikt nie dostał a wyszedł miesiąc wcześniej



Cytat:
2016-04-18 15:10:58, Skuderia pisze:
poldon82 - Tu sie z Toba nie zgodze bo czytalem na sasiednim forum ze paru kolegow juz dostalo 4 numery testowe i na tym zakonczyli 126p. Wlasnie dzwonilem drugi raz i udalo sie. Pani z BOK przyjela moje zamowienie telefonicznie, wczesniejsze dwie proby zamowien prenumeraty poprzez strone nie dotarly poniewaz mieli awarie systemu tak jak pisalem wczesniej. Do miesiaca czasu przyjdzie pierwsza paczka. [ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-04-18 15:50:26 ]



Cytat:
2016-04-18 16:14:00, poldon82 pisze:
kiedy dostali ?



Cytat:
poldon82 - Nie bede tu cytowac kolegow z MSM bo nie mam na to czasu, jest tam temat o 126p 1:8. Nie chce tutaj robic offtopu ale prosze, masz: Mateo96PL 27 maja 2015 napisal: Dzis otrzymalem prenumeraty,oczywiscie test i przesylka jako prezent. Krotko po nim inni tez dostali. Jesli mowisz o tescie Malucha to spozniles sie o niecaly rok a jesli o regularnej serii to niezrozumielismy sie. [ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-04-18 16:40:19 ]



Cytat:
2016-04-18 19:15:36, poldon82 pisze:
Mówię o tym teraz, a nie o tym co było w 2015 roku, bo jest to związane z realizacją prenumeraty również na autobusy, minęło 6 tygodni i maluch nadal nie dotarł więc autobusy też w miesiąc raczej nie dotrą...



Cytat:
2016-04-18 19:40:32, Skuderia pisze:
No to trzeba bylo tak odrazu, myslalem ze ogolnie chodzi Ci o test 126p, ktory byl wczeniej. Dzwonilem do DeA do BOK z autobusow i moje zamowienie zlozylem dopiero przez telefon, podalem dane, adres, telefon itp. Wczesniejsze proby - bylo ich 2, nie wplynely do DeA, bo maja jakis problem ze swoim sytemem. Dostalem info ze do miesiaca przyjdzie pierwsza paczka. Nie wiem juz co o tym sadzic wszystkim. [ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-04-18 19:44:50 ]




Zwróćcie uwagę, że była informacja, że Malucha wycofano by wprowadzić poprawki.

[ wiadomość edytowana przez: Tomek125 dnia 2016-04-18 19:53:03 ]
  
 
Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z Fiatem (zamówiona 3 marca).

Zawartość:

nr.1, 2, 3, 4.

W przesyłce są dwie kartki, jedna z informacją o wstrzymaniu kolekcji i o tym że numery są "prezentem", a druga "do odesłania" jeśli jestem zainteresowany prenumeratą w przypadku wznowienia kolekcji.

Przesyłka nie zawiera kubka z nadrukiem dla prenumeratorów.
  
 
Przyznaj sie ze zamowiles dla kubeczka! pewnie te gadzety dodadza do normalnej serii. Tak samo bedzie z busami. Zrob fotke Twojego zestawu jak mozesz.
 
 
Dokładnie tak

-----------------------

Numery:
i.imgur.com/QhCr9Z6.jpg

Kartki z informacjami:
i.imgur.com/W3ARbJ8.jpg

[ wiadomość edytowana przez: poldon82 dnia 2016-05-01 19:47:58 ]
  
 
Znowu pojawiła się strona WWW na temat fiata z niewiadówką.
http://www.deagostini.com/pl/kolekcja/fiat126p/?utm_source=deagostini&utm_medium=main&utm_campaign=main
Jest to na stronie głównej DeAgostini więc to już oficjalny start, wkrótce będzie pewnie reklama w telewizji.
Wg. FAQ 125 numerów czyli 3123zł i 75gr.
PS. poldon82, miałem rację : )


[ wiadomość edytowana przez: Hardcore dnia 2016-08-10 16:24:47 ]
  
 
Cytat:
2016-08-10 16:03:44, Hardcore pisze:
Znowu pojawiła się strona WWW na temat fiata z niewiadówką. http://www.deagostini.com/pl/kolekcja/fiat126p/?utm_source=deagostini&utm_medium=main&utm_campaign=main Jest to na stronie głównej DeAgostini więc to już oficjalny start, wkrótce będzie pewnie reklama w telewizji.



O, start już 24 sierpnia
126p to już mogli dać 126 numerów
A tak serio to troszkę przesada :/


Cytat:
2016-08-10 16:03:44, Hardcore pisze:
Wg. FAQ 125 numerów czyli 3123zł i 75gr. PS. poldon82, miałem rację : )



Pierwsze dwa numery są tańsze więc mniej o trzy dychy /// chodziło o koszt ? przypomnij
  
 
Z tym że miałem rację to chodziło mi o to, by się nie nakręcać na autobusy (patrz temat autobusów), napisałem że fiat szybciej wystartuje, no i jest! : )
125 numerów to rzeczywiście sporo na polską kieszeń, w innych krajach takie serie aut do składania idą po 100 numerów, natomiast my mamy jeszcze przyczepkę, to tak jakby drugi model w 25 numerach dali.
  
 
Cytat:
2016-08-10 22:24:11, Hardcore pisze:
Z tym że miałem rację to chodziło mi o to, by się nie nakręcać na autobusy (patrz temat autobusów), napisałem że fiat szybciej wystartuje, no i jest! : ) 125 numerów to rzeczywiście sporo na polską kieszeń, w innych krajach takie serie aut do składania idą po 100 numerów, natomiast my mamy jeszcze przyczepkę, to tak jakby drugi model w 25 numerach dali.


Ale autobusy to inna grupa docelowa klientów, Warszawa a później Garbus tez były równolegle z KAPem. Ile osób kolekcjonuje małe modele a ile osób złożyło Wawkę albo Garbusa ? Ułamek... Zresztą nawet a stronie DeA Warszawa, Garbus, Maluch, Spitfire i okręty są w kategorii modelarstwo. KAP, ZK, KWP nie są tam uwzględnione. Autobusy pojawią się po zakończeniu KWP i ZK bo są w tej samej grupie klientów, 3 kolekcje gazetkowe z małymi modelami na rynku od tego samego wydawnictwa to byłoby z byt wiele. A maluch to maluch, kto będzie chciał to będzie go składał.

Warto przyjrzeć się przyczepie. W końcu mamy zdjęcia a nie tylko komputerowy render
  
 
Reasumując wydatki:

3093,75 za 125 numerów
615,00 za gablotę
248,00 za elektroniczną wersję gazety (powinno być do wyboru albo papierowa albo elektroniczna)
139,93 za 7 segregatorów (tyle by wysłali płatnych po zaznaczeniu tej opcji)

Razem - 4096,68zł

Jeśli ktoś zamówił testowe cztery numery(części w tych numerach pewnie są zgodne z tymi w regularnej prenumeracie) i chce tylko malucha z przyczepą oraz gazetami to wyniesie go 3023,79zł.

P.S. Zamawiam ostatnią wersje.
  
 
segregatory w "promocyjnej cenie 19,99 zł (zamiast 24,99 zł) "
Oni chcą je sprzedawać osobno w kiosku czy co? Przecież można zamówić prenumeratę bez segregatorów co jest najtańsze, lub z segregatorami po 20zł, a cenę 25zł gdzie można znaleźć?
  
 
Ta przyczepa wygląda tragicznie jak na skalę i furę pieniędzy, którą kosztuje...
  
 
Jakby nie było fiat jest kultowym autem i pewnie fani znajdą się i będą kolekcjonować d0 końca bez względu na ilość numerów. Sam jestem ciekawy, bo czekam na 24.
  
 
Reklama
http://www.youtube.com/watch?v=Lb9rrHkCgFs

[ wiadomość edytowana przez: poldon82 dnia 2016-08-17 18:29:08 ]
  
 
Nawet w reklamie dali babola- krzywy kierunkowskaz

Sam Maluch w 100 numerach, to jednak rozłożenie na drobnice. Model mniejszy niż Warszawa.
  
 
Postanowiłem zakupić pierwszy numer, zmontować pas przedni i postawić przy kolekcji "Kultowych" Co Wy na to ?

  
 
Do zludzenia przypomina prawdziwy.
 
 
Kolekcja dopiero ruszyla a juz mozna kupic zlozonego Malucha na olx. Nizej link:

Fiat 126p
 
 
Oferta na OLX to zart ze strony DeA. Napisalem wprost ze wg. mnie Pan pracuje w DeA, w odpowiedzi dostalem:

Dzień dobry, Ogłoszenie jest nietypowym elementem kampanii reklamowej De Agostini. Gratulujemy spostrzegawczości i cieszymy się, że żart się spodobał. Pozdrawiamy serdecznie

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-08-26 11:09:45 ]
 
 
Zawartość pierwszego numeru kolekcji







  
 
Dostałem pocztą list od DeA z informacją że kolekcja ruszyła i można zamówić prenumeratę przez internet lub telefon.