Zbyt uboga mieszanka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Naprawianie jałowych przez internet to zawsze jest taki sam cyrk.
  
 
Cytat:
2016-05-11 10:30:45, bombeloos pisze:
P.S Panowie Seba i Mikatt ja formułując posta oczekuję pomocy i merytorycznej porady. Co godzinę sprawdzałem czy ktoś nie odpisał, a wy w ostatnich 2 postach się przechwalacie kto jakie miał oringi w swoim RS. Jak to miało mi pomóc rozwiązać problem? Takie działanie psuje idee forum. I tak dzięki - Pozdrawiam. Temat do zamknięcia



Och, to my dziękujemy za podziękowania i pozdrowienia oraz za pozwolenie na zamknięcie tematu.

Jednocześnie chciałbym wyrazić ubolewanie, że koledzy nie byli wystarczająco efektywni we wróżeniu co jest nie tak z Twoim samochodem, że wymaganej pomocy nie otrzymałeś w oczekiwanym przez Ciebie czasie, co naraziło Ciebie na zupełnie niepotrzebny stres powodujący, że co godzinę sprawdzałeś, czy ktoś nie odpisał.
A samochód Twój stał w cały czas nienaprawiony...

Seba i Mikatt, chłopak w ciągu 2 lat przychodzi do nas z 3 problemami i nie można go tak karygodnie traktować jak Wy to uczyniliście... Jak dla mnie silna żółta kartka

Pomimo tego przykrego incydentu żywię nadzieję, że kolega bombeloos nie utraci swojej wiary we własne idee forum - gdzie przychodzi i od razu otrzymuje należną mu pomoc...

  
 
Ty to powinieneś zająć się poważnymi rzeczami np.. nie wiem czym.

Bombelos, cieszę się że udało ci się rozwiązać problem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach