[patryk24729088] Zabytki motoryzacji - Renowacja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Postanowiłem założyć taki mam nadzieje fajny temat. Pomysły i plany na tego typu zajęcie zaczęły się rodzić od jakiegoś czasu, a mianowicie od maluszka szwagra. Więc razem z teściem i szwagrem postanowiliśmy działać. Wczoraj zakupiliśmy pierwszy zabytek, Fiata 126p 1983r.
  
 
Polski Fiat 126p 600 FSM Bielsko-Biała
Fotki sprzed zakupu od właściciela.


















[ wiadomość edytowana przez: patryk24729088 dnia 2013-12-02 11:16:52 ]
  
 
miałem takiego małego biednego maluszka, wyglądał dużo lepiej i był rocznik 78... a ja głupi za 300zł go oddałem pawie 10 lat temu... a ile on by był wart dzisiaj
  
 
Cytat:
2013-12-02 12:53:15, pytlar pisze:
miałem takiego małego biednego maluszka, wyglądał dużo lepiej i był rocznik 78... a ja głupi za 300zł go oddałem pawie 10 lat temu... a ile on by był wart dzisiaj



Pewnie duzo mniej bo bylby lzejszy
  
 
działaj, ich już coraz mniej a szkoda aby zardzewiał.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Po zakupie 160km na holu

https://www.facebook.com/photo.php?v=644757652234186&set=vb.100000998717158&type=2&theater





  
 
zrób sobie sztywny hol - przyda Ci się
  
 
tak patrze z perspektywy czasu i zastanawiam sie jak mozna bylo Tym Maluchem z przyczepką jechac w 4 osoby na Węgry na handel a bywalo ze był wypad nawet do Turcji po gold i kożuchy,eh wspomnienia
  
 
michno - mały fiat przetrwa jeszcze tysiąc lat hehe

Sztywny hol w planach. Lawetę byśmy wzięli gdyby właściciel powiedział że niema pewności czy dojedzie.
  
 
Heh z blaszanymi zderzakami jeszcze
Powodzenia w dłubaniu. Tyle lat sie przekulało maluszkiem ... wspomnienia.
Za mna chodzi jednak syrena . Widziałem fajny wątek tutaj

Niestety czasu nie przybędzie wolnego ani gotówki na pewno
  
 
Fajna, 3lata przy niej siedział. No nam jak się trafi jakaś ciekawa baza do odbudowy syrenki, warszawy, dużego fiata, moskwicz, zaporożec, es mk2,mk3 to się weźmie i będzie się reanimować
  
 
Pierwsze prace rozbiórkowe. Trochę brudu i dwie małe dziurki w podłodze.











  
 
Bierzesz tego esa mk2 za 500 zł z tablicy do odbudowy ;P ?
  
 
Cytat:
2013-12-11 13:34:55, kiciek pisze:
Bierzesz tego esa mk2 za 500 zł z tablicy do odbudowy ;P ?


Jak można doprowadzić auto do takiej ruiny?!
W porównaniu do niego to Fiacik jest cud-malina i nic przy nim robić nie trzeba.
  
 
Jak by był kompletny to pewnie tak. Jest na tablicy białe cabrio mk3 nad którym myślę
  
 
Po remoncie była by różnica




  
 
Cytat:
2013-12-11 13:51:55, Wuipe pisze:
Jak można doprowadzić auto do takiej ruiny?! W porównaniu do niego to Fiacik jest cud-malina i nic przy nim robić nie trzeba.

adrian, to zdjęcie to nie matix. Można doprowadzić jak się nic nie robi.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
przyjrzyjcie się jak esior wtopił się w ziemię. Smutne
Parę dobrych lat tak leży. No i szukanie maneli do niego będzie wyzwaniem.
  
 
Cytat:
2013-12-11 15:10:32, kiciek pisze:
przyjrzyjcie się jak esior wtopił się w ziemię. Smutne Parę dobrych lat tak leży. No i szukanie maneli do niego będzie wyzwaniem.



Szkoda to jest dopiero tego







  
 
ja juz mam powoli dosc swojego RS'a , ale z tym to bym sie z checia pobawil. ladne rodzynki znajdujesz