Swap silnika z 1.6 16V na 2.0 16V - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Macie koledzy fotke tej spinki co trzyma linkę gazu nad pokrywą zaworów, bo kurde szukam tego ustrojstwa ale nie moge go namierzyć.
  
 
wyglada ona bardzo podobnie jak spinka co trzyma rurke od termostatu co idzie do zbiorniczka tyle ze troszke mniejsza na srednice linki , mozna tez zrobic to z "rapsa" lub wlasnie ta spinka znalesc w garazu albo na szrocie lub spinke co trzyma kable tez bardzo podobna
  
 
Przypnij na czarną trytytkę i zapomnij. Ta oryginalna spinka jest z gówna i pęka.
  
 
ok. dzieki.
  
 
Hej, a może byś tak po prostu założył jak człowiek wątek dla swojego auta?
  
 
Dobry pomysł , mam prośbę jak możesz podpowiedz mi jak to zrobić bede bardzo wdzieczny, mozez nawet na PW napisać, albo jak mozna to proszę o przeniesienie całego tego tematu w odpowiednie miejsce ,dzieki

Jeszcze mam pytanie czy ta blacha miedzy silnik a skrzynie od mondeo podejdzie teraz do tej skrzyni co mam bo u mnie w aucie jej nie ma i nie wiem czy za wczasu sie w nia nie zaopatrzyć.
[ wiadomość edytowana przez: adagor28 dnia 2016-09-15 12:47:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: adagor28 dnia 2016-09-15 12:50:19 ]
  
 
Ta blacha ma pasować przede wszystkim pod skrzynię. Inna skrzynia, to inna osłona. Od biedy można jeździć bez niej, ale wtedy łożysko sprzęgła dostaje regularne kąpiele błotne i zaraz zacznie Ci na luzie terkotać, bo niestety, ale to łożysko nie jest hermetyczne.


[ wiadomość edytowana przez: darek4488 dnia 2016-09-16 15:37:27 ]
  
 
Przypasuj ta blache do skrzyni i bedziesz wiedzial czy zagra , a skoro jestes ze Szczecina to odezwij sie do chlopakow co sa z tego miasta , bedzie ci latwiej zdlubac te auto.
  
 
Ok. koledzy poszukam własciwej blachy, tutaj ze szczecina jestem w kontakcie z kolegą "zsmarti" nawet pare czesci od niego brałem po bardzo dobrej cenie.