Naklejki LKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pisze sie na 2 do 3 szt.
Szczegóły do ustalenia
  
 
wydaje mi się, że można już sfinalizować zamówienia i przejść dalej...
  
 
Jezeli mozesz to podaj konkrety i finalizujemy sprawe
  
 
Wstępnie ugadany w drukarni, cena bez zmian 20+postovne.

jak ktoś będzie chciał osobiście - zapraszam. Zaczynamy zbierać fundusze, bo nie będę robił "w pomp" naklejek, nie potrzebuję dodatkowych kosztów.
Ci, którzy wyrazili chęć posiadania, jutro otrzymają koordynaty co zrobić, by dostać owe naklejki,.
  
 


U mnie już są, powiem tak: warto było!
Efekt naklejki TU oraz na forum.

A Wy?! Chwalić się w jaki sposób reprezentujecie LADA KLUB POLSKA!
  
 
Cytat:
A Wy?! Chwalić się w jaki sposób reprezentujecie LADA KLUB POLSKA!



A co jak zamiast mózgu jest znaczek Łady?



Chyba tylko dresów i majtek/skarpetek brakuje mi z logo firmy
  
 
Naklejki.....powiedziec ze sa super to.... nic nie powiedziec.
Tylko teraz problem bo sa dwie i gdzie je naklejić co by bylo ok????
Mysle ze mala szyba w tylnych drzwiachni bedzie spoko
  
 
Dziękuje Tym, którzy podeszli poważnie do sprawy naklejek.
Ci którzy nie wpłacili - przykro mi, nie będę czekał w nieskończoność, wykonajcie sobie sami na własną rękę. Więcej nie podejmuję się wykonania naklejek.

Pozdrawiam
  
 
No cóż. Nasza rzeczywistość. Dlatego najpierw trzeba zbierać hajs, a dopiero potem zamówienie. Zostaje tylko podziękować kolegą z klubu, którzy zamówili, a nie kupili. A ty Grzesiu najwyżej pooklejaj wszystko dookoła, bo pewnie tych naklejek masz teraz w chu....
  
 
Moim zdaniem powinno się upubliczniać nicki takich osób, żeby wiedzieć kogo zdania w przyszłych planach i życiu Klubu nie brać na serio.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2019-06-25 07:33:01, emde pisze:
Moim zdaniem powinno się upubliczniać nicki takich osób, żeby wiedzieć kogo zdania w przyszłych planach i życiu Klubu nie brać na serio.



I tak i nie - rodo. Fajnie, ze masz swoje zdanie, doceniam. Jednak jak sam poświęcisz swoj czas na wykonanie czegos, potem realizacje to pogadamy czy będziesz upublicznial czyjeś dane.

Klub działa jak działa, aktywnych członków mało.
Jak to w Kiepski mowil - Kara Mustafa!
A najlepsza kara to koniec wykonywania czegokolwiek.
Mi checi opadly na cokolwiek, moze znajdzie się inny klubowicz, który będzie robił jakies gadgety czy inne niespodzianki.
Pozdrawiam
Żaneet Kaleta

[ wiadomość edytowana przez: glod dnia 2019-06-25 09:57:33 ]
  
 
Gosc cos podlamany....ale nie dziwię się.
Mysoe że przez takie upublicznienie delikwenta nastepnym razem zastanowił by się nad swoim postępowaniem.....
  
 
Pytanie tylko czy słynne RODO obejmuje też nicki z forum. Druga kwestia. Czy ze zdaniem: osoby z nickiem xyz i abc zadeklarowały się a potem olały sprawę naklejek takie osoby mogłyby biec do sądu...

No cóż. Przykre to wszystko. Wiem dokładnie jak wygląda sprawa z zamówionym i nieodebranym towarem z autopsji - pracuję w handlu. Smród po takich osobach zostaje na lata.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Nie ma się co gniewać na rzeczywistość choć czasami boli .Ostatnio testowałem pana doktora (po sąsiedzku wynajmuje dom ,emerytowany major rezerwy lekarz z własną praktyką ) pożyczyłem mu coś kilka miesięcy temu. Często ze sobą przez płot rozmawiamy ,śmiejemy się żartujemy a ja patrzę na wskaźnik ortopedyczny tak nazwałem sobie tę rzecz .Wskaźnik ten mierzy długość kończyn górnych i odczytuje na nim że pan doktor ma jedną kończynę dłuższą , tę od brania.Wcześniej słyszałem plotki o tym że ten pan ma grube zobowiązania finansowe wobec innego pana .Myślę sobie ,sprawdzić nie zaszkodzi no i sprawdzam . No i tak to jest ,na rzeczywistość nie ma się co gniewać a wyciągać wnioski .Miałem też takie sytuacje i jestem bardzo za nie wdzięczny losowi ,cena lekcji była niska .Rodo srodo. Lista zamawiających następna lista do których zostały te naklejki wysłane ze serdecznymi podziękowaniami i życzeniami długiego użytkowania . Kropka .
  
 
No niestety, taka rzeczywistość. Mnie też zrobiono parę razy w balona. Zazwyczaj są to drobnostki. Ale są i asy, którym udało się bardziej grubo. Jest nawet pewny człowiek od nas z forum, który wykorzystał moją ufność. Tyle że, podsumowując, moim zdaniem, to nie ja tracę, a oni. Ja już z tymi ludźmi nie załatwiam spraw.
  
 
Pewnie że tak wielce szanowny Szoko , postawa prawomyślnego długookresowo jest opłacalna choć wydaje się że nie ( skarbowy urząd przywalił mi po łapkach choć logicznie merytorycznie lecz nie zgodnie z przepisami (w ich mniemaniu) się kiedyś zachowałem ,wniosek ^L^zachowuj się zgodnie z przepisami choć nielogicznie i nie merytorycznie panie leszczyno a oni niech sobie je tworzą te przepisy tonami .Nie ma reguł ,trzeba się dostosować ,ty mnie szanujesz ja szanuję ciebie.Wierzyć ale sprawdzać słuchać ale patrzeć co robi no i oczywiście podpuszczać od czasu do czasu ,kołysać tym klubowym kajakiem
  
 
No tak. Wierzyć ale sprawdzać. Wszystko OK.

Ale do k... nędzy takie to polskie - kogoś oszukać, na kimś się wybić. I nieważne czy obcy czy kolega z klubu. Są pewne granice i zasady, których nie powinniśmy przekraczać/łamać. Ale kombinatorstwo/oszustwo to jest nasza przywara narodowa od lat/wieków ? Sam nie wiem. Czy to deficyt WSZYSTKIEGO w latach PRL-u odcisnął takie piętno czy może należałoby sięgnąć czasów zaborów (tak, tak...).

I leszczyna, powinna być różnica między kimś z zewnątrz a kimś ze środka kilkunasto/kilkudziesięcioosobowego klubu. Chyba raczej tym drugim powinno się bardziej ufać... A, jak się okazuje, nie warto.

Sorry za OT.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Faktycznie słabe zachowanie - umowa jest umowa i kropka. Naturalnie zdarzają się sytuacje nadzwyczajne, ale chyba warto wtedy poinformować stronę o takim fakcie.....

U mnie komplet na miejscu i mam nadzieję że albo w Lipsku, albo u braci Madziarów dumnie będzie się naklejka prezentować w Nivce i na 2102

Głod - raz jeszcze dzięki.


[ wiadomość edytowana przez: Przemo_2102 dnia 2019-07-09 10:00:24 ]
  
 
Wielce szanowny kolego emde.

Bez oporu przyjmuję to, co przynosi życie , pozbywam się w ten sposób dysonansu między tym, co powinno być a co nie ,powinno.Świata nie zmienię mogę zmienić siebie a ponad to , koledzy klubowi którzy przyczynili się do powstania tego dysonansu u ww.poszkodowanego uczynili mu przysługę ponieważ .

dysonans ten generuje ból i cierpienie jest w prostej linii odzwierciedleniem różnic, pomiędzy tym, jak myślimy, że coś powinno wyglądać, a tym, jak rzeczywiście jest.
Z klubowym pozdrowieniem ,czuj czuj Durex.
  
 
Ja również dziękuję za zrealizowanie akcji z naklejkami, a tym co nie zapłacili to złego samopoczucia i poczucia winy życzę.