Lasia-lada 2107 by Lachon - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bedzie robione nisko i nadkola tez sa w planie zrolowania jeszcze nie wiem kiedy i jak
  
 
Jest zima u nas lodu pelno

">

">
Kożuch zimowy
">
Płacząca łada

[ wiadomość edytowana przez: Lasia dnia 2017-02-06 11:26:38 ]
  
 
Witam. Dawno nic nie pisalem ale ladacznica smiga juz od 1,5 tygodnia Wczoraj OC oplacone masakra az 450zl . A dzis nowe chlapacze





A prace przy ladzie sa drobne a to spowodowane garbim ale juz na wykonczeniu





Zostalo
-dorobic progi,
-zalorzyc zderzaki,
- i drobiazgi przy dopasowaniu klapy przod i tyl

[ wiadomość edytowana przez: Lasia dnia 2017-03-30 20:32:35 ]
  
 
Wydaje mi się że z Twoim zamiłowaniem do takich prześwitów powinieneś Nive kupić
Jesteś zapisany do jakiegos klubu zrzeszonego w PZMocie? Strasznie drogie te Twoje OC, ja płaciłem 106 zł na rok
  
 
hehe nie mialem czasu na zmniejszenie przeswitow i nie jestem w pzmocie

a kiedy placiles oc? bo teraz wzroslo

[ wiadomość edytowana przez: Lasia dnia 2017-03-30 22:34:42 ]
  
 
Płaciłem OC w grudniu a więc już po podwyżkach.
Zapisz się do jakiegoś automobilklubu okolicznego, dostajesz wtedy dodatkowe 70% zniżki na OC jeśli auto ma minimum 25 lat. Samochód nie musi być zarejestrowany na żółte blachy.
  
 
450zł pfff co to jest ja za 07 zapłaciłem w grudniu 218zł na rok a za 04 we wrześniu 750zł na rok. W tym roku mam nadzieje że bd inaczej bo wykupuje karte w PZMocie. W chwili obecnej jak mi liczyli za 2104 to wyszło coś ok tysiąca ale niestety wisi mi szkoda
  
 
No to trzeba sie rozejrzec za PZMotem.
  
 
Ostatnio sporo sie dzieje

Byla polerka lakieru





A dzis nowy Fancik wszyscy maja mambe " Mam i ja"






  
 
Ładna

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Maskę masz w innym, bardzie "koralowym" kolorze, prawda ? Pytam bo można wywnioskować tak z pierwszej i drugiej fotki a z trzeciej już niekoniecznie... Jeśli tak to co się stało ? Jakaś przygoda kiedyś była ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jest inny odcień . Taka kupiłem poprzedni właściciel nic nie mówił bo kupił ją taka też .
  
 
Ostatnio jak smigalem lada od paru dni cos slabo bylo z wolnymi obrotami :/ ale myslalem ze to z zimna a dzis to juz calkiem krucho wiec trzeba zajrzec pod mache "innego koloru " hihi no i nie swiem co sprawdzam wszystko a tu nagle takie cos



szybka wymiana i jak reka odjal
  
 
Wiesz że wężyki do zaworu masz odwrotnie podpięte? Tak też działać będzie ale podpięte odwrotnie działać będzie lepiej
  
 
I wężyki zamienione
  
 
A ja w niedzielę i poniedziałek byłem raptem kilkanaście/kilkadziesiąt km od kolegi... Jaki ten świat mały.

Ustaliliśmy, że następnym razem odezwę się wcześniej i zgadamy się na małego spota. Posiedzę sobie w Ładzie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2017-05-04 20:53:04, emde pisze:
A ja w niedzielę i poniedziałek byłem raptem kilkanaście/kilkadziesiąt km od kolegi... Jaki ten świat mały. Ustaliliśmy, że następnym razem odezwę się wcześniej i zgadamy się na małego spota. Posiedzę sobie w Ładzie.



Wow. Ale jazda. Fajnie macie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ale muszę przyznać, że tamte rejony Polski to raczej pustynia ładowska. Trochę się pokręciłem i widziałem w pobliżu tylko jedną Samarę. I to z mojego regionu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
No i to straszna pustynia ładowska przy Gdańsku jest ich trochę .
  
 
Panowie taka sytuacja wlasnie skonczylem wymieniac jeszcze zostal poprzeczny ale to pozniej bo trzeba zrobic regulowanego

















[ wiadomość edytowana przez: Lasia dnia 2017-06-26 21:31:57 ]