Lasia-lada 2107 by Lachon - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ładnie
Ciekawy jestem jak z dokładnością wymiarową nowych drążków, które kupiłeś.
Ja całe szczeście zostawiłem sobie stare i bede je regenerował bo niestety nowe wyroby nie trzymają się wymiarów, rozbieżności do 2cm
  
 
Powiem ci Grzesiu że mierzyłem przykładając do każdego starego i różnica była że 3mm i to chyba tylko w dwóch sztukach reszta zgadzała się z wymiarami to nie było tak zle.A stare sztuki też zostawiam pójdą do wyczyszczenia i na półkę.
  
 
Taka sytuacja w garbatym lampka sie swiecila w kabinie hehe











A propo znalazlem tak wiazke nie bede pytal do czego metoda prob i bledow pokazalo mi ze to swiatla przeciwmgielne ale jest tylko z jednej strony wiazka i w kazdym kablu jest prad na odpalonym silniku i wlaczonych wszystkich swiatlach


  
 
Nic się nie pochwalisz ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde mowisz o siemiorce
  
 
No tak, pokaż co tam zmajstrowałeś ostatnio.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
No dobra



narazie tyle
  
 
Wzorek prawie jak na starych, radzieckich TAXI.

Nawet fajnie to wyszło, grunt, żeby teraz robiąc coś więcej nie przekombinować.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Siemiorka znowu w garażu po skończeniu prac nad przyczepka. Ale przy mrozie ostatnio musiałem rozebrać cylinderek od sprzęgła bo tloczek się nie cofnął gdy sprzęgło wcisnalem. Pół godzinki roboty i wszystko na chodzie. I w cieplutkim garażu. Hehe
  
 
Wiec tak witam bardzo !
Po poczytaniu postow u golda zmotywowalem sie do ruszena troche u mnie bo dawno mnie niebylo . Troche sie robilo i robi sie ciagle . Zalozony zostal centralny zamek z otwieranym bagaznikiem oddzielnie na pilota, roleta na tylna szybe i nakretki do kol (nie aluminiowa tylko kuta stal ).













Aktualnie musze przemalowac prog bo farba zeszla. Wczoraj udalo sie zakupic silnik 1.7i z nivy z kompletnym osprzetem i instalacja. Wiec bedzie sie robilo dalej.

[ wiadomość edytowana przez: Lasia dnia 2018-05-11 16:06:26 ]
  
 
Co to za kowal montował centralny?
  
 
Ja montowałem szoko. Wiem że ci się podoba. Hehe
  
 
a z ciekawości - ile taka przyjemność Cię wyszła?
  
 
Ja mam podobne mocowania w kombi
Taki zestaw kosztuje +/- 100 peelenów w hurtowni czy na alledrogo.
Jedyną rzecz na którą trzeba zwrócić uwagę to przejście kabli przez słupek/drzwi. W naszych autach jest mało miejsca między tymi elementami i często kable się łamią, trzeba to przerobić odrobinkę
  
 
Centralny kosztował 125 zł z wysyłką.
  
 
U mnie niestety nic sie nie dzieje😕lada ostatnio odpalana i akumulator ladowany .
  
 
Oooo żesz jak dawno tu nie byłem. Robi się trzeba odświeżyć.