Kalendarze klubowe 2017 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety nie dotarł. Dzięki Marcin za zachowanie tej jednej sztuki .
Odezwę się na pw w sprawie wysyłki.
  
 
Cytat:
2017-02-17 17:26:39, mar125 pisze:
Lugol , powinien już być - niestety wysłałem w tym tyg.,ale nauczony doświadczeniem poszło z potwierdzeniem nadania. została mi jedna sztuka ,która jest dla besslein'a, chyba że dotarł ten poprzedni.



Doszedł w piątek, dzięki
  
 
Cytat:
2017-03-08 08:35:47, LUGOL pisze:
Doszedł w piątek, dzięki

po takim czasie?
  
 
podejmujemy temat na kolejny rok ?
  
 
wczoraj wziąłem kalendarz do reki i sobie pomyślałem ze przydał by się nowy, ale nie chciałem cię w to wrabiać kolejny raz

ja jak zawsze za
tylko klubowiczów może nam nie starczyć na wszystkie strony
  
 
Ja jestem na tak, jak już wcześniej Marowi mówiłem. Foty mogę jakieś podesłać. Ew. może da się to ogarnąć razem z naszym zamówieniem kalendarzy dla mekp.
  
 
ostatnio też mi po głowie chodził kalendarz na nowy rok
  
 
Cytat:
2017-11-11 10:05:03, fuso pisze:
wczoraj wziąłem kalendarz do reki i sobie pomyślałem ze przydał by się nowy, ale nie chciałem cię w to wrabiać kolejny raz ja jak zawsze za tylko klubowiczów może nam nie starczyć na wszystkie strony


to jak dbasz o nabór ?

można zawsze zaprzyjaśnione osoby poprosić o foty/zaproponować miejsce w kalendarzu. Trochę tych byłych klubowiczów jest...

jak załatwicie rozsyłanie informacji to ja ogarnę stronę techniczną.
  
 
Foty wysyłać na Marcina maila? Mam też fajne zdjęcia Winiara ze Świdnickiego i Dolnośląskiego, wysyłać?
  
 
ja mam jakieś foty co by się mogły nadać
  
 
ok.

ślijcie na marcindf@wp.pl w temacie piszcie F&F i nick

  
 
Co tam? Uda się stworzyć kalendarz na 2018? Bo zastój w temacie...
  
 
jak poszukasz ludzi z klubu chetnych zeby wyslac zdjecia to pewnie cos z tego wyjdzie
niestety nie na forum bo malo kto tu zaglada predzej na fb ale najpierw trzeba wiedziec jak kto sie nazywa
  
 
Podesłałem pakiet zdjęć z furami klubowymi w rajdowym boju. Myślę że może nawet na więcej niż na jeden miesiąc
  
 
trochę wczoraj poruszyłem grono i z tego co wiem parę osób dosłało swoje zdjęcia, ale kto i ile już mamy musiał by napisać mar
  
 
ja biore 3 sztuki
  
 
Cytat:
2017-11-11 17:39:19, mar125 pisze:
(...)
można zawsze zaprzyjaśnione osoby poprosić o foty/zaproponować miejsce w kalendarzu. Trochę tych byłych klubowiczów jest...
(...)


No tak coś czułem w podłużnicy, że ktoś o mnie gdzieś wspomina...

Jakby co mam sporo fotek anglika dla urozmaicenia. Fotograf ze mnie żaden, a i aparat lustrzanką jest tylko gdy nie dzwoni (wtedy wyświetlacz jest trochę jak lusterko ;-P) ale auto ciekawe i IMHO niektóre fotki wyszły mi całkiem fanie...

  
 
Race dawaj foty do mara na maila
  
 
Jutro popołudniu jadę do drukarni z materiałem.
Niestety część fot jest w słabej rozdzielczości (gość zdecyduje czy się nadają).

junit foty ok
fuso foty ok
besslein foty MAŁE !!
fiatabarth foty ok
krauzer fotka ok
kieler foty ok
bart128 foty MAŁE !!
wais foty ok
goorek foty ok
rallyfilip fota ok
bimber foty ok
mar125 foty ok

mam jeszcze kilka nie wykorzystanych fot z ubiegłych lat więc fotek starczy,choć wolałbym dać otrzymane fotki jeżeli będą w 'normalnym' rozmiarze.

Fotki Małe tzn że są małej rozdzielczości i w kalendarzu będzie widać pixele.
Dajcie znać zainteresowanym,może zdążą coś dosłać.

Jeżeli ktoś z Was chce jeszcze wysłac to max jutro do 14.
Dam znać jutro co i jak.



[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2017-12-13 00:18:06 ]
  
 
napisałem do chłopaków na FB ale nie wiem czy zdążą