Rs2000 Klepanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie.W czwartek zaczęło mi solidnie klepać. Słychać to od strony pompy wody albo rozrządu. Co to może być? Myślę że to może mieć coś wspólnego z długo świecącą kontrolką oleju. Są momenty że przestenie klepać ale za jakiś czas znów wali. Co to może być?
  
 
Wiesiu ci odpowie. Ja nie znam przyczyny do końca.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Nie odpowiem bo nie wiem :p choć pewnie z napinaczem łańcucha to może być powiązane. A pisałem żeby w takim stanie smarowania raczej silnika nie używać.
  
 
Pompa wody raczej nie klepie więc dobrze sie przysłuchaj...jak coś pasek zdejmij i będziesz wiedział że to nie pompa.minuta roboboty.a po nagrzaniu oleju klepanie ucicha?
  
 
Nic nie ucicha. Jutro dam na warsztat bo jestem w szkoplandii. Koleś ma go zabrać do siebie. Już jakiś czas dłuuuugi czas słychać było jakby łańcuch taki szum. Może tam coś.