Siódemeczka by Astro

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć wszystkim. Jak wiecie jest ze mnie mega ładziarz. Ostatnią sprzedałem bo miałem spore długi no i musiałem ja sprzedać aby jakos przeżyć do wypłaty z nowej firmy.
W miedzy czasie miałem 2 samochody i zacząłem sobie szukać niedrogiej łady do lekkiego remontu. Pojechałem obejrzeć pierwszą okazał sie dosłowny trup. Po jakimś czasie miałem do wyboru 2 w Wolborzu za 1200zł ładę nie na chodzie bez przeglądu i z OC do 31 grudnia silnik 1300 benzyka lub Racibórz za 1400zł 1,5 w gazie z szyberdachem z przeglądem i OC ale dziurą w podłużnicy. Mysle sobie pojade po tą do Wolborza problem był w niej że nie trzymała obrotów mówię sobie ee układ oszczędzacza do pominięcia. Padła decyzja jedziemy do Wolborza. 31 grudnia wynająłem lawete Citroen Jumper i pojechałem po łade na miejsce zajechałem oglądam. Środek śliczny silnik w miare ładny karoseria poobijana gaźnik w samochodzie był kolektor tez bierzemy. Ugadałem cene załadowałem na lawete i w droge. W domu okazało się że łada ma gaźnik solexa i nici z moich planów z układem oszczędzacza. Przy pomocy Szokolada złożyłem wszystko do kupy uruchomiłem i dowiedziałem się co było powodem nietrzymania obrotów. Przy ładzie mimo niskich temperatur nawet -8 stopni ciągle grzebie i jest w coraz to lepszym stanie. Puki co nie mam czasu wrzucić zdjęć więc podeśle link do jej Fanpage na FB i do filmiku z wyjazdu po nią.

Za OC płace 208 zł na rok więc możliwe że mimo ciężkich sytuacji jej nie sprzedam szczególnie że mojemu synkowi strasznie sie w niej podoba.

https://www.facebook.com/klasycznasiodemka/

https://www.youtube.com/watch?v=USYYH6GAGIU


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-02-29 15:40:57 ]
  
 
Babcia Władzia ma potencjał
Na białych światłach zajebioza
Pozdro


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-02-29 15:42:48 ]
  
 






















[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-02-29 15:43:42 ]
  
 
Tutaj najświeższe fotki z niedzieli













  
 
Nie żebym się czepiał, ale bardziej zardzewiałej blachy na te łaty już nie mogles znaleźć?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Przyjdzie kit i będzie git. A tak na serio, od kiedy próg i błotnik, no jedna całość?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
eeeeejjjj ja chcę taki hak do łady!
  
 
Szoko narazie tak daje bo i tak będe wymieniał progi. A chce żeby samochód przegląd przeszedł. Blacha przed wspawaniem jest oczyszczona i zabezpieczona antykorozyjnie.
  
 
Cytat:
SzokoLada pisze: od kiedy próg i błotnik, no jedna całość?


w tym aucie od niedawna
  
 
Ładne wnętrze...
  
 
Jest i efekt końcowy




  
 
No nieźle Jeszcze ten Simson na przyczepce...
  
 
Jest lepiej niż myślałem. Kawał roboty. Opłacało się.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
witam .
Podlacze sie i gratuluje swietnej roboty
Apropo ostatnio na allegro jest podobna tez z czerwona tapicerka tylko ze w krakowie :/
  
 
Lata lata nic nieaktualizowane no ale niestety nie bylo co Jak wiecie łada spotkała się z sarną teraz wygląda tak


  
 
eee, nie wygląda tak źle. Tam pod zderzakiem pas wgięty trochę czy mi się zdaje? Ogólnie wygląda jak do uratowania bez tragedii
  
 
Pokaż jak wygląda sarna
  
 
Lepsze chłodzenie teraz będzie...
Jednak zdarzenie z tych niemiłych i stres niepotrzebny. Dla sarny w szczególności, choć jej to chyba teraz nie robi różnicy...
  
 
Łada została naprawiona w zeszły czwartek. Tak pas wgnieciony. Koszt naprawy wyniósł mnie tyle co nowy zderzak 100zł nakładkę kupie kiedy indziej. Zdjęcia wrzucę w wekend