Listopadowy Spot Łódzki /ZDJĘCIA/ - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-11-15 15:47:25, Hrumak pisze:
Shilu ale ja jakos nie czaje o co ci sie roschosi ?



Skleroza (o kasę).
  
 
Powinienem przybyć, tak na 75% ...jak na razie
  
 
Witam
wszystkich obecnych na dzisiejszym spotkaniu, a także tych którzy nie mogli na nie dotrzeć. Zgodnie ze świecką tradycją umieszczam link do strony ze zdjęciami
  
 
W piękne niedzielne popołudnie na łódzki "Kaloryfer" rozpoczął się najazd klubowiczów i sympatyków na comiesięczny spot.
Obecni ciałem to:
1- Andys
2- Toma
3- Yaros
4- Kicia
5- Sly
6- Hrumak
7- Ratman
8- Adi
9- MarekM
10-McRysa
11- Kacperr
12- Cybertec+ Asia
13- Biały
14- Gumiś
15- Bartek- Łódź -Łada Klub
16- Dobry - Łada Klub
Program spotu to rozmowy, podziwianie- krytyka aut oraz atrakcja kulinarna kiełbaski z grila. Miejsce super tylko te jeżdżące dzieciaki i żonki bez praw jazdy. Frekwencja tendencyjnie rośnie tak jak zawsze przed końcem roku.
  
 
Witam wszystkich piękny dzień, odpwiednia atmosfera, doborowe towarzystwo (choć wiem że wszyscy doborowi nieprzybyli ),niezla kiełbaska , no i szczęśliwy powrót do domku heh cóż więcej trzeba , dzięki za, mile spędzony dzień wszystkim obecnym na spocie w Łodzi.

mój biały skromny fiat ale ma duszę
Pozdrówka Kacperr
  
 
Jasny gwint, czyj jest ten dwu kolorowy Polonezik LFG....???

Widuje go często w mieście, co on ma za silnik że tak zpaier....??


Mnie jak zwykle nie było ale w najbliższej przyszłości się poprawie.

Mam nadzieje że koledzy wybaczą, ale jutro mam kolokwium z Mechaniki

Miałem zamiar przybyć moim nowym nabytkiem, ale niestety nie wyszło
  
 
z tego co się dowiedziałem to ma sportowy wałek . A wracając do mojego powrotu to za Wartą (miejscowość ) jest taki odcinek drogi (szerszy niż zwykle jakieś 4 pasy ruchu )rozmawiałem z kimś o tym że jadąc na spot zamiatało mi lekko ogon wracając można tam było się nieżle poślizgać i przetestować niprzyczepność do podłoża