7 Urodziny spotów krakowskich 29.I.2017 godz18 Decathlon Zak

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszamy na urodzinowego torta z okazji 7lat regularnych spotów pod decathlonem ,mam nadzieję że wpadnie ktoś oprócz Alana i MarioCity
  
 
ja bym z checia wpadl ale niestety nie dam rady podjechac do krakowa ja by to bylo w lodzi lub blizej lodzi to z checia bym zajrzal a terz niestety przed wyplata troche krucho z kasa i stad klopot z tka podruza
  
 
niestety ,tym razem zgłaszam L4 Alana raczej też nie będzie,tak czy siak pozdrawiam wszystkich
  
 
ponad 20 fordów z RS-ów tylko mk3 focusy ,osób ze 35 szt....tylko z fefku nikogo
  
 
Tomek,moze jakies foty?
  
 









TU JESZCZE LINKACZ DO:
ZDJĘĆ

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2017-01-30 18:01:17 ]
  
 
thomas77, jak tam MK3ka? Daje radę?
  
 
Cytat:
2017-01-31 19:22:20, Hex pisze:
thomas77, jak tam MK3ka? Daje radę?



nie tak jak Twoja kosiarka ale daje ,ta niebieska ma już +400 a stealth będzie niedługo robiona sensownie na +500 wtedy przewiozę sie jeszcze raz żeby zatrzeć efekt z Waszety
  
 
Żarty się Ciebie trzymają widzę 

Czy wydech w pomarańczowym ST, brzmi tak samo dobrze jak wygląda?
  
 
brzmi zajebiście do sprzedania z autem w cenie lub bez niego 1,5 tys zł mniej


[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2017-02-02 19:21:34 ]
  
 
Łukasz takie małe info ten stejk jutro się sprzedaje do.......Gdańska
  
 
Czyli możliwe że będzie opcja posłuchania na żywo
  
 
Wpadnij Hex na spot 25.02 to się przekonasz Czekam aż chłopaki ustalą szczegóły i pewnie tutaj też wrzucę temat z informacjami co, jak, gdzie i o której

Ps. Też jestem mega ciekaw jak ten wydech brzmi. Na pewno lepiej brzmi niż wygląda
  
 
Cytat:
2017-02-07 19:26:27, Robot pisze:
Wpadnij Hex na spot 25.02 to się przekonasz Czekam aż chłopaki ustalą szczegóły i pewnie tutaj też wrzucę temat z informacjami co, jak, gdzie i o której Ps. Też jestem mega ciekaw jak ten wydech brzmi. Na pewno lepiej brzmi niż wygląda



brawo Sebastian za aktywne nawoływanie ludzi na spot lepiej spoty fordów z kilku for różnych modeli forda na kilkanaście wozów niż jeden model w kilka osób
  
 
Cytat:
2017-02-07 20:45:04, thomas77 pisze:
brawo Sebastian za aktywne nawoływanie ludzi na spot lepiej spoty fordów z kilku for różnych modeli forda na kilkanaście wozów niż jeden model w kilka osób



Dokładnie Trzeba integrować całe środowisko Fordziarzy, a nie robić sztuczne podziały. Więc jak coś jest robione to zawsze się staram ludzi zapraszać
  
 
thomas77, widziałem że kolega pozbył się pomarańczowego ST na rzecz RS MK1
  
 
Bo n ie ma to jak mk1 dla niektórych najładniejszy focus jaki wyszedł