[K]MK7 - podsufitke do 3D z szyberem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to BOOM! Kopę lat... bla bla bla.... kiss kiss.


Kto ma i sprzeda co by uratowć kolejne dwa escoty?

Jak w temacie szukam podsufitki do 3D z szyberdachem (stan bdb preferowany)


Niepotrzebne fanty będę niebawem sprzedawał (pełna skóra MK7 5d, progi Zender do Cabsa, morette i inne), chybaże ktoś będzie się chciał zamienić na to co szukam


[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2017-06-14 23:57:50 ]
  
 
Felgi zakupione teraz tylko trzeba je dobrze odrestaurować. Polecacie kogoś na Śląsku?
  
 
Zderzak z foto jest mój i jest do sprzedania
  
 
Cytat:
2016-03-15 00:30:52, Intel pisze:
Zderzak z foto jest mój i jest do sprzedania



Hehe tak podejzewalem, ze moze byc Twoj. Widzialem cene i skoro jest do.lekkiej negocjacji... )) Jedyne zastrzezenie jakie mam to ten otwor na wydech ktory jest do.1.4 lub 1.6. Jesli nie uda mi sie znalesc zderzaka z otworem na wydech wyprowadzony na wprost kupiej ten od Ciebie.
  
 
Felgi i zderzak zakupione.

W dalszym ciągu.poszukuję kompletnego wnętrza.
  
 
Caly czas poszukuje wnetrza racaro oraz podsufitki do 3D z szyberdachem w stanie bdb.
  
 
Może bym vod znalazł .
  
 
Cytat:
2016-04-20 21:15:48, kiciek pisze:
Może bym vod znalazł .



No to dzialaj w temacie
  
 
5 miesiecy minęło a tu ciszaaaaaaa.

Odgrzewam kotleta. Podsufitka i kompletna tapicerka recaro do mk7 poszukiwane. Jeśli nikt nic nie ma to bedziemy dosztukowywać. Kto co ma? Boczki przednie, boczki tylne, tylna kanapa ?
  
 
Mam wszystko. Odezwij sie na fb albo zadzwoń jak możesz.
  
 
kolejne pół roku mija....

ktoś, coś ??

Póki środka ni znajdę to za remont Dzikiego się nie zabieram a jedyną fotorelację jaką zobaczycie to jak za kilkanaście lat zamiotę kupkę rdzy i rozrzucę po morzu Irlandzkim. i taksię skończy przygoda z rsem 4x4
  
 
a co się stało z tą co miałeś w dzikim?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2017-03-16 07:10:03, Kleszczak pisze:
a co się stało z tą co miałeś w dzikim?



nie była oryginalna (pół skóra zielona z jasną alkantarą). kase na wynajem garażu potrzebowałem i poszło do Żyda. gdyby byl originał znalazłbym inny sposób na kasę
  
 
co prawda tylko 3 tygodnie minęły ale skoro juz tu jestem to odgrzeję kotleta