Prawo jazdy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć chciałem zapytać czy po zdaniu egzaminu na prawo jazdy i odebraniu prawa jazdy mogę od razu jeździć autem czy muszę odczekać jakiś czas ?
  
 
Jeżeli odebrałeś prawo jazdy to możesz jeździć samochodem, oczywiście mowa o kategorii B, musisz tylko nakleić listek świeżego kierowcy, to zawsze ważna sprawa.
  
 
[quote]
2019-02-13 13:17:20, vavern pisze:
Cześć chciałem zapytać czy po zdaniu egzaminu na prawo jazdy i odebraniu prawa jazdy mogę od razu jeździć autem czy muszę odczekać jakiś czas ?
[/quote
]Nieno ja bym odczekal przynajmniej pare lat.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2019-02-28 15:58:27, Bigelektron pisze:
[quote] 2019-02-13 13:17:20, vavern pisze: Cześć chciałem zapytać czy po zdaniu egzaminu na prawo jazdy i odebraniu prawa jazdy mogę od razu jeździć autem czy muszę odczekać jakiś czas ? [/quote ]Nieno ja bym odczekal przynajmniej pare lat.



haha dokładnie to mu na pewno pomoże
co za pytanie
  
 
Można od razu.
  
 
A są jakieś zobostrzenia dla nowych kierowców? Bo ciągle o czymś mówią w telewizji i ja juz sam nie wiem...
  
 
Cytat:
2019-02-13 13:17:20, vavern pisze:
Cześć chciałem zapytać czy po zdaniu egzaminu na prawo jazdy i odebraniu prawa jazdy mogę od razu jeździć autem czy muszę odczekać jakiś czas ?


W momencie kiedy odbierzesz dokument uprawniający do jazdy, możesz od razu wsiąść za kierownice
  
 
Od razu po odebraniu prawka