Składki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2017-05-10 23:31:35, tomex3 pisze:
Ciekawe ile z tych narzekaczy marud coś wniesie do klubu Przestańcie marudzić wiadomo , że to co było się nie wróci. Jednak jest dużo ludzi co są tu bo chcą. Więc i na nowe też się przeniosą.



Tomex, jak pomogą w organizacji czegoś takiego jak Raceism lub Motoshow to i dużo ludzi będzie. Pisze do młodych o zlocie, a oni się pytają w jakich godzinach i gdzie mogą WYSTAWIĆ swoje auto

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2017-05-11 11:20:28 ]
  
 
nie ma sensu przenosić tematów z problemami bo to na nowym forum szybko się odbuduje i będzie bardziej przejrzyste niż to co jest tutaj w obecnej formie. przyjdzie nowy, albo stary bedzie miał jakiś problem, założy temat, inni pomogą i już mamy elegancko - krótko, zwięźle i na temat.
  
 
Jak wszystko dobrze pójdzie, niedługo zobaczycie propozycję "nowego"... Praca wre
  
 
Secior, przenoszenie działu "Problemy" to chyba w ramach pokuty za grzech ciężki
  
 
3bobry ... widzę, że w dalszym ciągu mieszacie tą samą herbatę, a ona ani trochę słodsza się nie robi od tego Był czas na zmiany, ale już po ptokach. Jakakolwiek zmiana teraz zupełnie nic nie da - będzie tylko gorzej bo "staruchy" jeszcze od czasu do czasu tu zaglądają, a nowej strony "uczyć się nie będą" ... takie jest moje zdanie.
  
 
Cytat:
2017-05-23 23:48:43, Pre100n pisze:
3bobry ... widzę, że w dalszym ciągu mieszacie tą samą herbatę, a ona ani trochę słodsza się nie robi od tego Był czas na zmiany, ale już po ptokach. Jakakolwiek zmiana teraz zupełnie nic nie da - będzie tylko gorzej bo "staruchy" jeszcze od czasu do czasu tu zaglądają, a nowej strony "uczyć się nie będą" ... takie jest moje zdanie.


masz Michal racje,nowej strony uczyc sie nie bedziemy a mlodzi tylko chcą dac ogloszenia o sprzedazy,pomyslmy o tymjak zachęcic klubowiczy do przyjazdu na zloty jak to niegdyś bywało bo widze ze FEFK totalnie rozje@@nyi przykro nam z tego powodu, zostaly zdjęcia, filmy i wspomnienia
  
 
Cytat:
2017-05-23 23:48:43, Pre100n pisze:
3bobry ... widzę, że w dalszym ciągu mieszacie tą samą herbatę, a ona ani trochę słodsza się nie robi od tego Był czas na zmiany, ale już po ptokach. Jakakolwiek zmiana teraz zupełnie nic nie da - będzie tylko gorzej bo "staruchy" jeszcze od czasu do czasu tu zaglądają, a nowej strony "uczyć się nie będą" ... takie jest moje zdanie.

mieszamy, czasami nawet próbujemy coś zrobić albo odzyskać. Np. piszą do mnie z pytaniem czemu został usunięty z forum. Pewnie nic o tym nie wiesz jak i poprzednie zarządy."bo się nie logował przez pół roku".

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Mnie już kilkukrotnie nowi użytkownicy pytali na priv co zrobić, żeby móc pisać posty, bo oni się zarejestrowali i mogą tylko wiadomości wysyłać. Zawsze starałem się przekazywać sprawę moderatorom/adminom, ale na pewno wielu userów sobie odpuściło jak rzucono im pod nogi kłody i po prostu poszli gdzieś indziej.
  
 
tylko powiedz mi kto ich wcześniej usuną.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kleszczu, a pamiętasz o naszej rozmowie w Chęcinach?
  
 
kilka razy rozmawialiśmy, daj na priv o czym była.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach