Schemat instalacji el. szyb wraz z one touch - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2017-05-16 20:47:33, DarasBB pisze:
moj Cabi tak ma. naciskam otwieranie dachu i cztery szyby jadą na dół jednocześnie do samego dołu a nastepnie rozpiety dach rusza. misialbym poszperać w TISie co do schematu. ja pamietam dokladalem elektryke szyb z tyłu oraz dachu.



mk5/6 ma dodatkowy, 5 guzik, niezależny od dachu. ot, mozesz podnosic i opuszczac wszystkie 4 szyby jednym guzikiem, majac one touch windows relay, jednym nacisnieciem opuszczasz wszystkie szybki naraz. guzik do szyb jak kazde inne, bez specjalnych znaczkow.

bede przy escorcie dopiero w sobote, wrzuce foto, narazie macie fote orginalnego tunelu z mk6 z wycietymi miejscami na guziki. ja wycinalem dziury w innym tunelu bo niemiec cos przy recznym podziurawil ;p
  
 
stanela mi jedna szyba, wiec jak bede rozbieral to moze sie poswiece i rozrysuje schemat z tego co pamietam sa dwa dodatkowe przekazniki do tego.

edit:

na schemacie macie rozrysowane, przekazniki podpisane jako global up i global down, schemat z 4 one touch odpowiadajacymi za opuszczanie, czyli dokladnie jak u mnie w wiazce z mk6 cabrio.





[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2017-05-17 10:29:00 ]