Naprawy blacharskie przed zimą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej!

Zbliża się zima wielkimi krokami i zaczynam się zastanawiać czy to nie pora na zadbanie o lakier/nadwozie samochodu. Mam kilka rysek, kilka miejsc zardzewiałych no i obawiam się, ze jak przyjdzie śnieg i sól to wszystko raz dwa trzy pójdzie dalej. Nie bardzo wiem gdzie szukać jakieś firmy w Warszawie, która by to wykonała? Musi to być ktoś sprawdzony. Wiem, że z emtiserwis.pl są różne osoby zadowolone ale do tej pory wymieniali tam olej, hamulce czy też czyścili klimę. Ktoś z Was miał przyjemnosć korzystać z ich usług?
  
 
.Jak najbardziej jeśli masz czas to zrób to. Co do firm to nie wiem kogo by polecić, ale jak poczytasz w internecie to na pewno znajdziesz jakieś opinie.

______________________


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2015-09-27 18:50:03 ]
  
 
Jeżeli zostawisz na zimę rdzawke to po niej będzie to znacznie większa rdza. Nasz klimat jest mokry i rdza łatwo się rozwija.


[ wiadomość edytowana przez: marcinpomoc dnia 2015-12-19 15:04:20 ]
  
 
Też jestem zdania, ze najlepiej będzie wykonać naprawy lakiernicze jeszcze przed zimą, tak aby mróz nie złapał bo potem nie trudno o większą korozję i dodatkowe koszty naprawy, wystarczy odpowiednio zabezpieczyć miejsca korozyjne i podmalować, dobry lakiernik nie bezie miał z tym problemu.
  
 
Pytanie jak często powinno się konserwować podwozie? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Osobiście chce zrobić to we własnym zakresie tyle, że nie mam kanału i tutaj pytanie czy najazd samochodowy wystarczy, zeby to ogarnąć? Druga sprawa jaki środek wybrać, żeby ta konserwacja była skuteczna na długi okres?

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2017-01-13 12:25:02 ]
  
 
Bez kanału czy podnośnika ciężko o samodzielną konserwację podwozia. Poza tym tez nie wykonujemy jej co roku, a jeśli jest to profesjonalna konserwacja to raz na 4-5 lat w zupełności wystarczy.