[k] hamulce przód

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie

kończe tarcze i klocki od mondeo 260

może ktoś ma w dobrej kasie np 278 ? albo większe ?
  
 
Nie masz sklepu pod reka ?

Tarcza z focusa st mk1 i zacisk mondeo mk3 to raczej najprostszy "cywilny" duzy hamulec
  
 
Tarcze drogie do steka...najlepiej zestaw mdo.tarcza 278 i zacisk mdo mk1 poprawa hamowania gwarantowana i wystarczająca
  
 
chyba że chcesz z rsa.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
sklep pod ręką mam.

Ale w miarę jedzenia apetyt rośnie - założyłem 260 z mdo i po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że mało

poszukam w takim razie zacisków do tarcz 278

chyba, że ktoś ma na pozbyciu
  
 
Mnie operacja na 300mm wyniosła 500/600 pln max (i to wg mnie najlepszy hamulec w tyle pozostawiający resztę)
Tarcze do st170 300 nowki ori forda
Klocki 125.- nowe ori forda
Zaciski z Mdo nowe ori za kilkanaście złotych od zacisku zapłacisz.

Do hamulca 278mm musisz mieć zaciski z v6 i pamiętaj o "skróceniu" jarzma o 3mm albo takim dystansie pod tarcze.


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2017-06-18 18:07:29 ]
  
 
Cytat:
Do hamulca 278mm musisz mieć zaciski z v6 i pamiętaj o "skróceniu" jarzma o 3mm albo takim dystansie pod tarcze.



dystanse pod tarcze mam, bo siedzą już 260 od mdo

zaciski kilkanaście złotych ?? gdzie takie rzeczy się kupuje ??

a wchodzą felgi 15 cali na te tarcze 300 mm ??
  
 
albo dystans, albo tarcza od fiesty st150
Mondeo v6


Fiesta St

  
 
Cytat:
2017-06-18 18:06:51, kiciek pisze:
Zaciski z Mdo nowe ori za kilkanaście złotych od zacisku zapłacisz.



to jeszcze podpowiedz z jakiego mdo - z jakim silnikiem - czy to wszystko jedno ?
  
 
mk3 one maja te same wszedzie.
  
 
Na internecie .
  
 
Cytat:
2017-06-17 20:09:18, Kleszczak pisze:
chyba że chcesz z rsa.



RS jaką ma średnicę tarczy?
klocki/zaciski inne czy takie same jak mondeo mk2 np?
  
 
260 mm klocki pasują z mondeo

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach