(K) Fiata 127 mki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jestem zainteresowany kupnem 127 mkI. Stan do remontu, kompletny z dokumentami. Wszelkie informacje bądz propozycje na priv, tutaj, bądz telefonicznie 788078536. Pozdrawiam
  
 
up
  
 
Mk1 jest pare gruzow a alledrogo czasami sie pojawia biale z lodzi tore wydaje sie w miare sensowne zaa 7000 .we wroclawiu masz za 10.musisz polowac i tyle ,nie wiem jaki przedzial cenowy cie interesuje ale ponizej 8 niespodziewalbym sie czegos co badaje sie do odratowania nie za milion pesos wiem to po sobie.pozdrawiam
  
 
Białe z Łodzi ?
  
 
Ten z wrocławia chyba troche ma tą cene przesadzoną. A białego nie widziałem z łodzi popatrzę
  
 
Taniej z czasem juz nie będzie z mk1 a z mk2 to juz wcale
  
 
Wrocławiak fajny bo 3d, ale za dyche mozna juz wymagać stanu.
Trzeba by ocenić na żywo czy tyle wart.
  
 
Ten z Wrocławia był na sprzedaż w 2015 roku. Ogłoszenie widziałem tylko na facebooku i cena wtedy to 2000 euro. Wiosną tego roku był wystawiony za 15tys zł i nadal nie miał polskich tablic. Teraz pojawił się za dyche i jakbym miał takie pieniądze odłożone to sam bym po niego pojechał
  
 
Może jednak Italia...
https://aukcja.catawiki.pl/kavels/14095831-fiat-127-1973
  
 
Mi się przypomnialo o jendym z lublina ,musze tylko znalezc nr do goscia i się dowiem czy go jeszcze ma
  
 
Przyznam szczerze, autko może być złomkiem ale nie całkiem rozpadającym się. Nie liczę na jakąś super baze do remontu. Aby papier z rokiem się zgadzał. Z resztą sobie poradze.
  
 
Witam,
Jeśli chodzi o 127 mk 1 z Łodzi to ja go kupiłem a jego stan możecie zobaczaczyc tutaj https://www.youtube.com/watch?v=NcVOhdP0vK4&t=7s.

pozdr.
  
 
Dałem suba, jestem pełen uznania za prace przy tym fiacie.
Może kiedyś mój trafi do Ciebie
  
 
Dzięki za uznanie ale musze wyjasnic. Auto jest moje , (mam zreszta jeszcze dwa inne 127 mkI) w lepszym staniei i tez bede je odnawiał ) ale widoczne prace wykonuje człowiek którego znalazłem i wiem że zrobi to jak dla siebie, wiec szczerze go polecam.
Wszystkie prace i etapy blacharki dokumentuje i wrzuca na YT.

P.s ... mam 3 szt bo "kocham" ten model
pozdr.

Cytat:
2017-11-07 19:57:36, MCQUEEN pisze:
Dałem suba, jestem pełen uznania za prace przy tym fiacie. Może kiedyś mój trafi do Ciebie