Umowa kupna sprzedaży samochodu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Panów. Moje marzenie się spełniło i kupuję Subaru XV. Ale on tani nie jest i chciałabym mieć dosyć bogato opisaną umowę kupna i sprzedaży. Zależy mi by można było też wpisać np. grubość lakieru, czy oprócz takich podstawowych danych jak marka, model, rok produkcji, także kolor, przebieg, moc, pojemność, czy nawet Datę pierwszej rejestracji i jakieś inne dodatkowe wyposażenia. Fajnie jakbym mógł wpisać deklaracje o bezwypadkowości, czy deklaracje jakie przedmioty / dokumenty dostaję wraz z motocyklem. No i najważniejsze, by był sprawdzony i nie zbierał żadnych danych, które wpiszę.

Dzięki za wszystkie propozycje
  
 
I jak? Nikt nie ma żadnych propozycji? Na jakimś forum polecono mi taki generator umowy kupna sprzedaży samochodu: http://ctwb.pl/umowa_kupna_sprzedazy_samochodu
Niby ma te wszystkie opcje, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na jej temat i czy jest w pełni bezpieczna. Może ktoś z was korzystał i potwierdza bezpieczeństwo?
  
 
Na forach oraz portalach motoryzacyjnych spokojnie znajdziesz kilak wzorów umowy kupna-sprzedaży auta, a dodatkowe uwagi odnośnie grubości powłoki lakierniczej zawsze można dopisać na samym końcu lub an drugiej stronie.
  
 
wygląda to ok, możesz tak jak wcześniej kolega napisał dodatkowe informacje czy uwagi dopisać długopisem i złożyć podpisy.
  
 
Każda umowa która obecnie jest wysoko w wyszukiwaniach googla jest w miarę bezpieczna i wszystkie są prawie identyczne. Jedynie to powinna zawierać klauzulę o tym iż strony zapoznały się z stanem technicznym pojazdu (cenne dla sprzedającego).