Zapal Znicz Na Pograniczu - akcja dla FEFK - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tomek jeżeli obawiasz się prezesostwa ze względu na braki w umiejętnościach przy kompie czy coś to nie obawiaj się pomożemy Ci. Masz zapał, masz pomysł realizuj. Bedziesz potrzebował pomocy numer mój masz pomogę. Zróbmy cos żeby ożywić klub z tradycjami i historią.
  
 
Cytat:
2017-10-24 21:39:55, slawek75 pisze:
Nie drapcie się. W ten sposób forum napewno umrze. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to pomóżmy mu. Po co się sprzeczać że tamten to ten tamto.Znam ludzi którzy tu non stop siedzieli, pomagali, udzielali się. Gdzie oni teraz są? Na fb wszyscy przeskoczyli i teraz tam ich pełno. Kleszczu robisz dobrą robotę. Tomex3 masz dużo racji ale nie podcinaj nikomu skrzydeł. Rozwiążmy to jakoś i niech to trwa.


Ja nikomu skrzydeł nie podcinam. Jak ktoś m pomysł i chęć to proszę ja też pomogę. Tylko o to chodzi, że dawno już nic się nie dzieję. Zobacz, że oprócz Nas paru osób to nikt nie jest zainteresowany klubem i jego dalszym losem.
  
 
Cytat:
2017-10-24 22:27:34, markko666 pisze:
Tomek jeżeli obawiasz się prezesostwa ze względu na braki w umiejętnościach przy kompie czy coś to nie obawiaj się pomożemy Ci. Masz zapał, masz pomysł realizuj. Bedziesz potrzebował pomocy numer mój masz pomogę. Zróbmy cos żeby ożywić klub z tradycjami i historią.

przy kompie nie trzeba siedzieć. moderatorem mogę być a poza tym Kylo złota rączka dużo pomaga. Tylko jego nie widać.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kleszczu - pozwoliłem sobie przeczytać wątek od początku.
Nie wiem czy nie wyskoczę przed szereg, bo sprawy klubowe u mnie ostatnio nie na czasie, ale jak chcecie zamknąć "formalnie" interes, to zróbcie listę organizacji pożytku publicznego, niech ludzie zgłaszają, później ankietę komu FEFK przekaże środki i po kłopocie. Tylko wszystko oficjalnie na papierze z potwierdzeniem przekazania, żeby rozliczyć kasę klubową i żeby Ci nikt za 3 lata nie wypomniał, że kiedyś wpłacił 50 pln i co dalej z jego kasą, bo będzie smród.
  
 
Ale po co oddawać bez sensu tą kasę jak można to zrobić zgodnie ze statutem. Zrobić np duży zlot wydać na niego kasę i od razu zamknąć stowarzyszenie. Które zresztą było już zamknięte na walnym w Chęcinach. Można kupić polary lub koszulki i je rozdać tym co będą na zlocie. Tak naprawdę to wydanie tej kasy to raczej nie problem.
  
 
No to widzę że zamknięcie stowarzyszenia już przesądzone!?Ale kupno polarów, koszulek i innych rzeczy i danie im tym co będą na zlocie to troszkę nie zbyt. Nie każdy będzie mógł przyjechać i dupa. Nic nie dostanie. Tak samo ostatni zlot. Trzeba by go zrobić w czasie kiedy naprawdę wszystkim pasuje. Wiem że to nie realne aby każdy był ale warto to przemyśleć. Tak samo miejscówka. Niech to będzie środek Polski. Każdy będzie miał tyle samo do przyjechania.
  
 
Takie rzeczy już dawno temu były proponowane i nic z tego nie wynikło.
  
 
Cytat:
2017-10-30 15:23:01, slawek75 pisze:
No to widzę że zamknięcie stowarzyszenia już przesądzone!?Ale kupno polarów, koszulek i innych rzeczy i danie im tym co będą na zlocie to troszkę nie zbyt. Nie każdy będzie mógł przyjechać i dupa. Nic nie dostanie. Tak samo ostatni zlot. Trzeba by go zrobić w czasie kiedy naprawdę wszystkim pasuje. Wiem że to nie realne aby każdy był ale warto to przemyśleć. Tak samo miejscówka. Niech to będzie środek Polski. Każdy będzie miał tyle samo do przyjechania.


Przecież stowarzyszenie już dawno teoretycznie jest zamknięte. W Chęcinach było walne i przegłosowane
  
 
Teoretycznie. A praktycznie to możnaby je reanimować i uzdrowić. Wszystko zależy od nas
  
 
nie będzie reanimowane, kasujemy. do niczego nie potrzebne nam stowarzyszenie.
Zlot jak najbardziej powinien się odbyć.
A...i byłem już, zawiozłem trochę zniczy, produktów spożywczych, ubrań i zabawek, szkoła podstawowa pomogła zebrać rzeczy, dorzuciła się straż graniczna, politycy i zwykli mieszkańcy i kilka stowarzyszeń.

Jaka stronka do wrzucania zdjęć?


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach



[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2017-10-31 10:11:24 ]