MK7 RS2000 Jaki katalizator dobrać

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Noszę się z zamiarem zamontowania katalizatora. Dedykowane do RS-a 2000 znalazłem w cenie ponad 800 zł. Czy istnieje jakaś sensowna alternatywa ?

Czy uniwersalny w Rs nie zamuli silnika itp. itd. ?
  
 
Daj linka proszę do tego za 800zl
  
 
wystarczy katalizator uniwersalny EURO 2 lub jak chcesz to nawet i 3
  
 
Cytat:
2018-04-27 10:01:08, wiesiu666 pisze:
Daj linka proszę do tego za 800zl



Katalizator

Katalizator 2

A kojarzycie średnicę rury kata w RS ?

[ wiadomość edytowana przez: Dumahh dnia 2018-04-27 16:12:48 ]
  
 
Takie wirtualne katalizatory to są raczej. Przecież to od lat niedostępne na pewno. Jakbym tak szukał części to bym prawie wszystko do swoich fordow znalazł co potrzebuje, ale niestety. Sporo cześć już od dawna niedostępna.
  
 
Zakladaj uniwerdalny.. Nie ma problemu na przegladzie.
  
 
Cytat:
2018-04-29 13:42:26, smallsize pisze:
Zakladaj uniwerdalny.. Nie ma problemu na przegladzie.



Czy takie coś ? Średnica rury jest ok ?

Bosal


[ wiadomość edytowana przez: Dumahh dnia 2018-04-29 15:14:13 ]
  
 
coś podobnego zakładałem kiedyś do szarego kombi - 320zł.

tzn to był uniwersalny ale nie trzeba było spawać (były rury od kolektora do środkowego).

nie wiem ile kkm by przeżył bo auto poszło na złom (kat w piwnicy) ale na przeglądzie było ok, nawet organoleptycznie w garażu po odpaleniu zero smrodku

  
 
Uniwersalny zamontuj. Dużo osób tak robi i są zadowoleni. Ja będę musiał do diesla dokupić, bo ktoś wywalił, ale ja muszę mieć niestety dedykowany, bo inaczej go nie zamontuję :-/.
  
 
do aut do 1997r nie jest wymagany taki dusiciel mocy
  
 
Cytat:
2018-08-12 02:06:26, Sinuspi pisze:
do aut do 1997r nie jest wymagany taki dusiciel mocy



zawsze sie zastanawialem, po co, skoro takie auta praktycznie nie maja norm na spaliny, a na przegladzie w RSie powiedzial mi, ze jest na granicy. na pytanie, ktorej skoro ma spelniac "norme" z 91r, nie umial juz diagnosta odpowiedziec.
  
 
Zakładaj tłumik przelotowy a nie będziesz wywalał kase na zamuła
  
 
Everlast sprawdzal na swoim rsie i lepiej oplaca sie miec katalizator. Wyplulo 7 koni wiecej niz na przelocie.
  
 
A z katalizatorem to praktycznie spalin nie czuć