DOBRE I ZŁE WARSZTATY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W tym watku zamieszczamy namiary warsztatow, ktorym smiało można powierzyć swe auto lub takich, które lepiej omijać szerokim łukiem.

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-03 10:22:29 ]
  
 
To moze ja zaczne: (ŁÓdź)

polecam serwis nieautoryzowany na Lodowej, na tyłach dywilanu. Niedrogo, raczej sumienni. Problemów z nimi nie mialem.

niezły jest tez blacharz na milionowej, zaraz przy hypernovej (na zakrecie) - robi w miare dokladnie, ladnie lakieruje. Ma tez kompleksowa myjnie/pralnie.

Serwis nordynski na Snowalnianej - prezentuje sie okazale, ale dostarszych aut maja malo czesci w magazynie, skutecznosc napraw tez dyskusyjna. Moze z nowymi sobie radza lepiej - w kazdym razie zaplecze maja solidne i wzbudzajace zaufanie. Mnie jednak rozczarowali.

AP Garage - kiedys trafiły im sie spore wpadki - teraz sie poprawili, zwlaszcza jesli mowa o elektryce. Poradzili sobie z usterka, ktorej nie usuneli w 4 innych serwisach (nawet w Wawie z tym bylem). Jak mechanika - nie wiem jak teraz - ale zamierzam sprawdzic.

Sklepy: na Radwanskiej za al. Politechniki, jadac z centrum
na przeciw szpitala WAMu, miedzu zeromskiego a Gdanska.


ODRADZAM:
Owlex na 3maja. Chcieli mi wymieniac nowe czesci (ktore sami z tydzien wczesniej zalozyli) na nowsze, Dyskusyjna skutczenosc (i zasadnosc) innych napraw.

blacharstwo na Jedwabniczej - Jan Parchomiuk. Robili auto sasiadowi i tak spie...li, ze zal patrzec. A ceny wcale nie takie niskie.

Blacharstwo na Siedleckiej - papraki niemozliwe, nieterminowi, cena rosnie przy obiorze ("bo byly trudnosci"), mnie kiedys auto spierniczyli tak, ze za samo ich poprawianie dalem tysiaka. Pomine latanie dziury w progu puszka po piwie - bo na tym ich przylapalem.

Elektrycy na Przybyszewskiego - chcieli mi wymienic cala wiazke, a tymczasem usterka bya zupelnie gdzie indziej, koszt naprawy samemu 10 zl zamiast prawie 200 jakie chcieli za wym. wiazki. Dobrze, ze ucieklem
  
 
A ja serwisuje sie (podobnie jak moj tata, brat i masa znajomych taty-tasowkarzy) w Jozefowie za Katami wegierskimi. Maly warsztat ale maja kupe roboty, bo robie dobrze i tanio
  
 
Focus, czy ten warsztat w Józefowie specjalizuje się w Peugeocie???
  
 
nie, specjalizuje sie w kazdej marce Ale naprawde jest godny polecenia. Moj brat serwisowal 406 i Cinquecento, moj tata Nubire, Maree Weekend, Tempre, ja poldka przez krotki czas i teraz 106. Oprocz tego naprawde duzo ludzi tam przyjezdza, jesli masz wieksza robote to punkt 6 rano przed brama zeby ustawic sie w kolejce
  
 
Ja narazie moge we Wrocławiu odradzic wam warsztat na łagewnickiej ( serwis lwiatek) maja tam nardzo malo czesci jesli chodz o starsze modele, a ktoregosz razu jak zadzwonilam i spytalam o jakas czesc do mojej 305 to mi pan powiedzial zer nie mam takiego modelu (305) i napewno musi mi chodzic o 205 takie oczy zrobilam i juz dalej nie rozmawialam .. to narazie wszystko jak sie czegos jeszcze dowiem to sie odezwe..
  
 
Witam mam dobry i tani warsztat za Warszawą 90km od centrum jadąc w strone Łochowa naprawiałem u niego kilka razu swój samochód ,oraz firmowy kilku moich znajomych tez do niego jeżdzi .
Naprawia wszystkie marki mechanike blacharstwo i lakiernictwo .
Warsztat nie jest wyględny ale w brew pozora jest naprawde godny polecenia .
Edward Witek
Sadowne 110
tel 602-137-588
pozdrawiam
  
 
(Warszawa)
Wszystkim ktorzy posiadaja Peugeota lub Renaulta polecam serwis na Serwituty 31 (wjazd od Jutrzenki, przy samych torach WKD).
Stoluje sie tam wiekszosc taksowkarzy MPT.

pozdrawiam
Jachiek.
  
 
Cytat:
2005-05-24 19:52:22, jachiek pisze:
(Warszawa) Wszystkim ktorzy posiadaja Peugeota lub Renaulta polecam serwis na Serwituty 31 (wjazd od Jutrzenki, przy samych torach WKD). Stoluje sie tam wiekszosc taksowkarzy MPT. pozdrawiam Jachiek.



Możesz powiedzieć coś więcej o tym serwisie?????
  
 
Stanowczo nie polecam warsztatu "GALA" w Jastzrębiu Zdroju - nie dosć ze przetrzymują samochody po parę tygodni i nie można się doprosić auta nawet w takim stanie jakim aktualnie się znajduje - brak kontaktu z klientem brak informacji o cenie usługi i przebiegu naprawy. NIe polecam również usług Mariusza Sacewicza - elektromechanik przy ulicy Cichej 20 w Jastrzębiu Zdroju - skasował 100 zł za podłączenie wtyczki która nie wiadomo jakim cudem sama się wypieła - zero efektu - samochód za tydzien trafił z reklamacją
  
 
Podkarpacie, Stalowa Wola/Jamnica
Odradzam

fatalna jakość obsługi klienta, jeszcze gorzej obchodza sie z samochodami
przykłąd - wymiana żarówki pdświetlenia zegarów połączona z uszkodzeniem lewego nawiewu
wymiana filtra powietrza połączona z pozostawienie wielkiego liścia między filtrem powietrza a silnikiem (na tej kratce)
Wymiana łacznika tylnego koła (czy jak tam sie to nazywa) - 3 wizyty w serwisie: 1 umówili sie ze mną na 14. czekałem do 18 i nic!
nastepnego dnia co prawda łącznik mieli i go wymienili, ale obcieli mni jakąś śrubę której nie mieli więc musiałem przyjechać na trzeci dzień i wtedy zamontowali mi tą srubę - kosztowała 70 zł a wcześniej założyli mi jakąś penis wie jaką tymczasową,
takich wizyt i nich było jeszcze wiele, zadna niesatysfakcjonująca mnie
ogólnie mówiąc syf i malaria - odradzam salon/serwis w Jamnicy
Gorzyj byc pewnie nie może!
  
 
(Łódź)

Ja polecam warsztat na ul. Chłopickiego 34. Robie tam wszystko co nie związane z elektronika i zawsze odjezdzam usmiechniety i jak na rodzaje uslug ktore juz mialem swiadczone to nie czuje sie jakos szczegolnie splukany.

Odradzam natomiast warsztat na Chałbińskiego (nie znam dokładnie adresu). Poznać można po tym że podłoga jest ślicznie zielona, ściany w płytkach, ceny ogromne a człowiek moze sobie poczekac w holu hotelowym do ktorego warsztat przynalezy. Czyli nie widzicie co robia z waszym autem ale za to potem widac rachunek ze az za glowe sie czlowiek lapie.
  
 
ŁÓDŹ
szrot w Pabianicach, glownie francuzy:
piątkowisko 2, tel (42) 226-84-15

serwisy:
rycerska 7a 646 99 33 i 34

nizsza 643 16 92

lodowa: 6493090

sklepy:
radwanska 55 636 13 48
legionow 122 632 09 33
dowborczykow1 674 19 98
pabianice poludniowa 7 213-01-03
radwanska 57 636 48 79

dilerzy
ap garage 617-07-20 salon
serwis 617-07-17

nordynski: 677 19 99


kolejnosc absolutnie przypadkowa, niekoniecznie wg jakosci uslug.
  
 
ja tam w okolicy Lublina moge tylko polecic
GARAZ ARSENA ale tylko gaznikowce i diesel bo moj mechanior (ojciec) na wtryskach sie nie zna za mocno
  
 
Witam

Jesli ktos bedzie chcial naprawiac swojego Peugeota w JG to polecam warszat na stacji benzynowej SHELL (ul. J.P. II)

Robilem tam mnostwo rzeczy. Ceny niskie (a nawet bardzo niskie). Jakosc wykonywanych uslug dobra.
Bez kretactw, oszukiwania czy naciagania. Profesjonalna i rzetelna informacja.
I czym mnie urzekli... jak pojechalem tam pierwszy raz to nie uslyszalem mantry wypowiadanej przez innych mechanikow:
"Panie, kto panu to tak spier..."
Zdiagnozuja, wycenia, kupia czesci naprawia. Bez zbednych komentarzy.

Jedyna wada, to to, ze trzeba sie umowic na termin. No coz... dobre uslugi zawsze maja klientow ::

[ wiadomość edytowana przez: bartstep dnia 2006-04-21 10:13:22 ]
  
 
Stanowczo polecam:
Mechanika Pojazdowa Zenon Miszczyk
Bibice, ul Źródlana 5 tel 501 731
  
 
poprzednio przez nieuwagę nie dokończyłem nr telefonu: Zenon Miszczyk Bibice ul Źródlana 5 nr tel 0 501 731 325
Godny uwagi !!!! ::

[ wiadomość edytowana przez: dme dnia 2006-05-29 23:07:30 ]
  
 
ASO Peugeot Radom- naciągacze, partacze, psuje. nie potrafią wymienić okładzin hamulcowych tak żeby nie urwać linki ręcznego. reklamacji nie uznają.
  
 
Ja poszukuje jakiegoś taniego mechanika w okolicach Rybnika, który wymieni wahacze w 307..zna ktoś?
  
 
Witam wszystkich!

Chciałem się podzielić moją opinią na temat warsztatu c-tronic w Żernikach Wrocławskich. Montowałem w tym warsztacie emulator aby pozbyć się problemu z filtrem cząstek stałych i muszę powiedzieć, że jestem bardzo usatysfakcjonowany z wizyty. Polecam, fachowa obsługa!