Czy ac obejmie naprawę silnika?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podczas jazdy wjechalem w dziurę na drodze asfaltowej , wyskoczył mi komunikat o przegrzanym silniku i temperaturze max od razu zjechałem na pobocze i po wjechaniu w kolejna dziurę temperatura się uspokoiła. Cała sytuacja na video. Tego samego dnia zamówiłem lawetę na naprawę do salonu, w salonie nie wiedza dlaczego tak się zadziało po dziurze ale wyszedł test pozytywny na uszczelkę pod głowica.
  
 
Cytat:
2022-04-07 10:04:32, infek pisze:
Podczas jazdy wjechalem w dziurę na drodze asfaltowej , wyskoczył mi komunikat o przegrzanym silniku i temperaturze max od razu zjechałem na pobocze i po wjechaniu w kolejna dziurę temperatura się uspokoiła. Cała sytuacja na video. Tego samego dnia zamówiłem lawetę na naprawę do salonu, w salonie nie wiedza dlaczego tak się zadziało po dziurze ale wyszedł test pozytywny na uszczelkę pod głowica.



Ac nie obejmuje naprawy silnika. Jeżeli.po wjechaniu w dziurę w drodze auto uległo awarii a są na nim widoczne uszkodzenia z tym związane. Np dziura w misce olejowej i wyciek oleju to można zgłosić to u zarządcy drogi, gmina powiat itp i zgłosić szkodę z OC zarządcy drogi.

Aczkolwiek być moze są jakies ubezpieczenia, które obejmują i takie szkody. Polecam skontaktować sie na przykład z Compensą i obgadać.