Kalendarze 2019 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Ktoś kiedyś chyba tu na forum krzyczał "mniej pierdolenia, więcej robienia" więc do roboty.



OK. Ale musimy o tym porozwawiać
  
 
Cytat:
emde pisze:
No cóż. Jesteśmy niepoważni, tyle można o obecnej sytuacji w klubie powiedzieć. Czasami zastanawiam się nad taką kwestią - im lepiej, wygodniej ma człowiek w życiu tym większym leniem się staje. Tak jest i w tym przypadku. Ciężko ruszyć 4 litery i wpisać się na wstępną listę chętnych.



nie pamiętam żebyś kiedyś sam coś od siebie zaproponował, że sam coś zrobisz dla klubu .... a może się mylę ?

to prawie jak z twoim samochodem bez spiny
  
 
Znów jesteś, jak chrzan lub jak ocet
i gryziesz mnie w oczy, jak dym,
a jesteś tak zła, jakbym kawę lub barszcz
znów rozlał, czy talerz ci zbił.

Powiedz: czy w pracy nie wyszło?
Czy ja coś zrobiłem nie tak?
Królową znów grasz, czy innego już masz,
a ja ci zawadzam, jak wrak?

Co tu jest grane? }
Bo nie wiem, bo nie wiem, co jest? }
Czy coś sie ...

Mariusz Kalaga szlagiery
  
 
Cytat:
"byś obskoczył firmy reklamowe u siebie w Łomży i zobaczył jak to przedstawia się w kosztach, tym bardziej, że sam powiedziałeś, że są firmy, które to zrobią za nas."


Przemek, ale dla kogo ??? Dla tych kilku osób, które wpisały się w tym temacie i które da się policzyć na palcach jednej ręki ? I osób, które piszą potem: "nie pamiętam byś coś zaproponował dla klubu". No tak, klubowy fan-page prowadzi się sam...

Panowie, łatwo krytykować, trudniej krytykę znieść.

To po pierwsze, po drugie - nie zapominajmy, że Marek (djmarkus) ma jeszcze kilka nieodebranych kalendarzy za 201x rok. Jak w tej sytuacji nazywać osoby stąd poważnymi ? Może wam nie szkoda swoich pieniędzy na takie pseudo-rezerwacje kolegów z forum bo mi tak.

Zainteresowanie kalendarzami jest, tak jak pisze Grzesiek, rzeczywiście bardzo małe, niedawno jeszcze ludzie sami wysyłali zdjęcia, propozycje aut na konkretny miesiąc a teraz ? Zobaczcie ile osób wpisało się do tego tematu. A nasz klub to ponoć kilkanaście w miarę aktywnych forumowo osób i kilkadziesiąt "z doskoku" piszących co jakiś czas. To gdzie oni teraz wszyscy są ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
bo widzicie, ja nawet takiego kalendarza nie mam gdzie zawiesic. garazu jeszcze przez niecaly rok nie bede mial. a tam chcialbym jakies fajne gole laski siedzace okrakiem na Ladach. w domu takiego nie powiesze bo jeszcze dzieci nie sa dorosle

Chetniej bym sie zapisal na jakies koszulki Lada Klub Polska z fajna Lada, ...... i bez golych lasek.
  
 
Cytat:
no tak, klubowy fan-page prowadzi się sam...


Nawet nie przyznawaj się to tego. Ostatnio pojawiło się kilka ciekawych aut na forum, a ty zero informacji o nich. Czasami wrzucisz jakieś info o nikomu nie znanej Ładzie. Cenzura musi być

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-11-07 07:22:06, emde pisze:
Przemek, ale dla kogo ??? Dla tych kilku osób, które wpisały się w tym temacie i które da się policzyć na palcach jednej ręki ? I osób, które piszą potem: "nie pamiętam byś coś zaproponował dla klubu". No tak, klubowy fan-page prowadzi się sam... Panowie, łatwo krytykować, trudniej krytykę znieść.



I już zaczynasz się burzyć. Ktoś Cie prosił/błagał/namawiał do prowadzenia funpage? Jakoś nie widzę, bo gdyby tak było, byłby temat poruszony tutaj na forum i został byś wybrany na osobę prowadzącą, a takiego tematu nie ma. Chyba, że było walne zgromadzenie, to chylę czoła.

Mnie również nikt nie prosił o wykonanie grafiki na zrobienie naklejek czy breloczków, koszulek, zrobiłem to DOBROWOLNIE bo lubię pomagać i tworzyć. Propozycję dałem ale najpierw i tak sam musiałem wyłożyć na wykonanie stickerów, gdyż są wartości minimalne od których zaczynamy rozmowę w jakim kolwiek przedsiębiorstwie.

sam piszesz:
Cytat:
emde pisze:

Może najpierw wybadajmy ile osób byłoby chętnych na przyszłoroczne kalendarze, zróbmy listę i potem pomyślmy jak je zamówić. Są zresztą firmy, które mogą wszystko zrobić za nas, kwestia podesłania zdjęć. No i oczywiście ustalenia zadowalającej obydwie strony ceny.




Lista jest zrobiona. 4 osoby nawet 5 może być więcej, ale ludzie oczekują konkretnej ceny za wykonanie. Piszesz, że są firmy, które mogą wszystko za nas zrobić. Nikt Cię nie zmusza!

Cytat:

Przemko2107 pisze:
Zobacz jak to wygląda cenowo i jaki format proponują, a potem wysłanie im zdjęć to jedzie tylko formalność. Chyba że masz umiejętności w powerpoincie i sam ogarniesz taki kalendarzyk.




Napisał wyraźnie "zobacz". Nie mniej jednak inicjatywa z firmą drukarską wyszła z Twojej strony, więc poświęć 3 minuty i zadzwoń do firmy. A problem nieodebranych kalendarzy od kolegi Marka - przykra sprawa, ludzie nie poważni. Dlatego osoba która poświęca swój czas na wykonanie wszystkiego dodaje przysłowiowe 5zł do ceny całkowitej żeby mieć zabezpieczenie finansowe, w razie takiego właśnie problemu. A poza tym dziś za darmo to ciężko nawet w mordę dostać.

[ wiadomość edytowana przez: glod dnia 2018-11-07 08:16:23 ]
  
 
Nawet wracając to tematu fanpage. Czemu nie dasz info o kalendarzach właśnie tam? Zasięg raczej większy i jak sam nie raz piszesz, że większość fanów jest na FB, to powinno być dużo chętnych.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
No to Michał sam sobie strzeliłeś w kolano. Najpierw mówisz, że są firmy, które mogą to zrobić za nas, że dosyć lenistwa itp. itd.

Zacznijmy od początku, czy ja mówiłem żebyś już z góry zakładał hajs? Nie! Ile kosztuje zapytać? Nic! Robisz w handlu więc powinieneś dobrze wiedzieć, że zapytania ofertowe nic nie kosztują. Pytasz dla kogo? Dla siebie, dla mnie, dla tych właśnie kilku chętnych osób, które wyraziły chęć. Nie oszukujmy się, jesteś hipokrytą. Mówisz dawaj bratan, ale jak wychodzi, że musisz minimum swojego tyłka ruszyć to Ty już nie jesteś Ładziarz, nie opłaca Ci się i z dupą w tył. Wymagasz wiecznie od innych, pytasz o foteczki, ale żeby samemu wyjść z jakąś inicjatywą to nie. Nawet jak wspominasz, prowadzisz "fanpejdż", a nie chciało Ci się krótkiej informacji/zapytania zamieścić o kalendarz. I rozumiem, że przejście się po agencjach reklamowych i zapytanie, tylko zapytanie! to dla Ciebie za duży wysiłek i lepiej żeby ktoś inny to zrobił to nie mamy o czym rozmawiać.
Jak to mówią, kozak w necie.
  
 
Hipokryta, kozak w necie... Wow... Podbudowałeś już tymi określeniami swoje ego ? Jak nie to dajesz dalej. Dobrze ci chyba idzie...

Sami widzicie jaka atmosfera jest na forum. Pomijając już, że ludzi naprawdę w ch.j ciężko ściągnąć tutaj to... nie ma się co dziwić, że każdy nowy rozejrzy się trochę i zazwyczaj wraca na FB. Ja nie przypominam sobie, żebym w ten sposób kiedykolwiek kogoś obraził. Kwestia poziomu, który tutaj wszyscy w różny sposób reprezentujemy.

Padło pytanie o kwestię kalendarzy na fan-page. Tak, można zapytać. Nawet dzisiaj. Tylko skoro tutaj są niepoważni ludzie, którzy zamawiają kalendarze i ich nie później odbierają to co dopiero mówić o jakichś anonimowych duszach na FB, których nikt nigdy nie widział na forum czy zlocie ! Jak ktoś chce się później bujać z nieodebranymi kalendarzami, proszę bardzo. Mi wystarczy, że się bujam z takimi ludźmi czasami u nas, w sklepie.

Nie ma przymusu. Nikt nie zmusi kogokolwiek do zamówienia kalendarza, tak samo nikt nie zmusi kogokolwiek do ich ogarniania. Ja mam swoje powody i po tym co tu czytam nie mam zamiaru się z nich komukolwiek tłumaczyć.

PS. Ostatni raz wyjaśniam kwestię fan-page. Fan page powstał głównie po to by informować ludzi o zlotach ogólnopolskich/międzynarodowych (na które my jako LKP się wybieramy), ew. spotach. Taki miałem zamiar. Tak, NIKT mnie nie zmuszał. Nie było nas na FB, lubię często coś skrobnąć, pomyślałem, że warto by spróbować. Swoje zadanie fan-page spełnia. Ludzie wiedzą z wyprzedzeniem o wszystkich nadchodzących zlotach na które jeździmy. Co do fotek aut klubowych. Czasami je wrzucam. Wadim, często chciałem wrzucić coś twojego, z Legnicy. Ale znając ciebie, za jakiś czas miałbym telefon czy tam sms-a z pretensją czemu wrzucam auta bez twojej zgody. I nie pisz proszę nic o mojej rzekomej cenzurze bo słowo"cenzura" akurat w twoich ustach (jako moderatora tego forum) brzmi co najmniej groteskowo.

No offence. Pozdrawiam serdecznie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Zamykam temat. Szkoda energii. Kalendarzy klubowych nie budiet.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Są zmiany w temacie, więcej info pod linkiem, zapraszam chętnych.

Kalendarz 2019

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Na stronie LKP fb, zaczęła się zbiórka pieniędzy na kalendarze. Na wpłaty czekają do 10.12. Potem tylko realizacja zamówień. Więcej info w prywatnej wiadomości. Ciekawy jestem ile będzie zamówień klubowych.

Facebuk


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2018-12-02 20:11:11 ]
  
 
Co, brak chętnych? Czy bojkotujecie temat?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
a może wszyscy się już wypowiedzieli?
  
 
No jeszcze minimum jeden na pewno nie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
wezme kase za stilo bez progów to wysyłam
  
 
ja też jeden biorę, Glod wszystko wie
  
 
Przelew już poszedł wczoraj. Pozdrawiam
  
 
Wczoraj przyszła paczka z kalendarzami. Bardzo fajne. Jestem mocno zadowolony. Dziękuję bardzo za poświęcenie prywatnego czasu na projekt.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим