Auris E15 - Zmiana reflektorów na ori xenon

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzień dobry

Zapewne większość z Was wie, że soczewki reflektorów montowane w Toykach nie grzeszą trwałośią - wypalają się odbłyśniki.
O ile w T25 wymiana owego elementu jest bezproblemowa o tyle w przypadku Aurisa bardzo się zdziwiłem ponieważ rozklejanie reflektora jest wręcz niemożliwe Próbowałem nawet rozcinać lampę (od dołu gdzie jest miejsce na przetwornice) lecz niestety soczewka jest przykręcona do wkładu

Nowe, porządne reflektory to nie maly koszt :/ Wynalazki typu "TYC" odpadają.
Szukając używki natrafiłem na oryginalny komplet xenonów EU z Aurisa 2008 o nalocie 130kkm i to w mojej miejscowości za śmieszne pieniądze więc jeśli odbłyśniki byłyby dobre to chętnie bym się skusił na ten zestaw - tutaj nadmieniam, że chciałbym również zamontować spryski i samopoziomowanie.
I tutaj pojawiają się pytania - czy sam reflektor będzie P&P? Czy wystarczy tylko przelutować wtyczkę (bo do reflektora xenonowego jest inna) i będzie grało?
Czy trzeba coś zmieniać w Techstreamie?


[ wiadomość edytowana przez: SpiewaczekBlue dnia 2018-09-27 09:04:59 ]
  
 
Cytat:
2018-09-27 09:02:51, SpiewaczekBlue pisze:
Dzień dobry Zapewne większość z Was wie, że soczewki reflektorów montowane w Toykach nie grzeszą trwałośią - wypalają się odbłyśniki. O ile w T25 wymiana owego elementu jest bezproblemowa o tyle w przypadku Aurisa bardzo się zdziwiłem ponieważ rozklejanie reflektora jest wręcz niemożliwe Próbowałem nawet rozcinać lampę (od dołu gdzie jest miejsce na przetwornice) lecz niestety soczewka jest przykręcona do wkładu Nowe, porządne reflektory to nie maly koszt :/ Wynalazki typu "TYC" odpadają. Szukając używki natrafiłem na oryginalny komplet xenonów EU z Aurisa 2008 o nalocie 130kkm i to w mojej miejscowości za śmieszne pieniądze więc jeśli odbłyśniki byłyby dobre to chętnie bym się skusił na ten zestaw - tutaj nadmieniam, że chciałbym również zamontować spryski i samopoziomowanie. I tutaj pojawiają się pytania - czy sam reflektor będzie P&P? Czy wystarczy tylko przelutować wtyczkę (bo do reflektora xenonowego jest inna) i będzie grało? Czy trzeba coś zmieniać w Techstreamie? [ wiadomość edytowana przez: SpiewaczekBlue dnia 2018-09-27 09:04:59 ]


Pomysl raczej abstrakcyjny chociaz jak niemasz zony dzieci ani kota to jest to jakis pomysl na dlugie zimowe wieczory w garazu.
Podlaczenie reflektorow wymaga prawdopodobnie zmiany wtyczek. Gorzej z reszta.. Czujniki wysokosci nadwozia przod tyl sterownik poziomowania instalacja
Inny zderzak pompka byc moze inny zbiorniczek plynu.
Mysle ze taniej wyjdzie kupic dwa uzywane oryginalne reflektory dac je zregenerowac np w Zabrzu kolo Gliwic jest super firma regenerujaca reflektory. Jezeli tylko sa w stanie regenerowac Aurisa to beda lepsze niz fabryka. Moge podac namiar sa tez w googlach

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer