Tanie OC w PZU

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dla niezorientowanych to od 19 grudnia tego roku wchodzą nowe przepisy i żeby ubezpieczyc auto ze zniżką 70% w PZU to musi być zarejestrowane na "żółte" tablice. Nie trzeba byc natomiast już członkiem klubu zrzeszonego w PZMot.
Niestety, fajnie było ale się skończyło
  
 
Dokładnie

  
 
PZU hehe. 😂 Ktoś tam coś ubezpiecza?

  
 
Ja ubezpieczam. Bo płacę za jedną 219, za drugą 260,a kolega płaci 142 zł. Oczywiście, to są składki roczne. A ile ty płacisz?
  
 
Ja płace 230zł na rok. Za mondeo mk2 najtaniej w pzu mi policzyli 1000zl
  
 
poczekał bym jeszcze z tymi nerwami bo puki co to nie znalazłem żadnego artykułu czy informacji od Pzu o takowych zmianach. być może to tylko badanie rynku lub zwykły troll. sam płacę po dwiescie kilka złotych w tym projekcie i nie uśmiecha mi się żeby płacić dwa lub trz razy tyle.
  
 
Adam nawet PZMot na oficjalnym profilu to podał więc niestety to prawda. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie bo moooże PZMot dogada sie z innym ubezpieczycielem bądź po prostu inna firma zrobi jakąś sensowna ofertę dla klasyków
  
 
PZU wersja Komfort opłata roczna 2.01.2019-01.01.2020 składka 119.00zł.
  
 
Cytat:
2018-12-19 08:36:56, leszczyna pisze:
PZU wersja Komfort opłata roczna 2.01.2019-01.01.2020 składka 119.00zł.



Kontynuacja? Czy nowa polisa?
  
 
Od 1986r same wpłaty z PZU mnie łączą ,żadnych odpukać wypłat na konto Władka nie dokonali.Taka to historia panie Szoko wielce szanowny.
  
 
No i weź tu sprzedaj Władka!
  
 
No baaaa trochę się znamy.
  
 
Fajny post znalazłem na fp Yountimer Warsaw:

Cytat:
Teraz zobaczymy kto szedl za modą na klasyka, kto kupił auto dla taniego oc, a kto prawdziwy miłośnik


W samo sedno.





-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Hej.

Odpowiedz na pytanie czy ta oferta jest nowa czy kontynuacja wprost nie padła, można sie domyślać ze to kontynuacja. No i okii, ma kolega szczęście.
Też dostałem ofertę na kontynuacje na przyszły rok, akurat na 126p i widać ze zniżka PZMOTowa jest tam uwzględniona. Zadzwoniłem i dowiedziałem sie ze są to oferty przygotowane wcześniej zanim nowe regulacje zaczęły być stosowane. Tak należało sie spodziewać.

No cóż pozostaje poczekać bo może inny ubezpieczyciel wyjdzie z ofertą i chęcią przejęcia tych klientów albo PZM sie zechce z kimś dogadać.

Tomek
  
 
ee tam wielce szanowny emde ,ja na ten przykład rozumie to tak .Co to jest Łada siódemka ? co to jest za cud ? każdy wie każdy zna ale co to jest Władek ?oooooo to tylko ja wiem .No i co ? o wielce czcigodny? czego to ja jestem miłośnikiem ? hmmm czy liczy się płeć ? czy liczy się uczycie ?
  
 
Odpowiedź jak najbardziej padła.Szczęście nie decydowało w moim przypadku o wysokości składki o wielce szanowny kolego sitek.
  
 
Uff...
Szanowny Panie Wadimie,

"Warto podkreślić, że klienci, którzy otrzymali zniżkę od PZU w poprzednich latach, utrzymają ją przy wznowieniu umowy ubezpieczenia".
  
 
......oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci tak nam dopomóż PZU a na cudzołożników i na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy.
  
 
Cytat:
2018-12-18 20:24:35, SzokoLada pisze:
Ja ubezpieczam. Bo płacę za jedną 219, za drugą 260,a kolega płaci 142 zł. Oczywiście, to są składki roczne. A ile ty płacisz?



Ja płacę 4 stówki, bo po pierwsze Poznań a po drugie po taniości to nie lubię 😜
  
 
MAMY BARDZO DOBRĄ WIADOMOŚĆ DLA UŻYTKOWNIKÓW STARSZYCH SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI!!!

Drodzy Członkowie,

Święta już za Nami, ale mamy dla Was kolejny noworoczny prezent.

Miło nam poinformować, że nasze poszukiwania nowego partnera ubezpieczeniowego przyniosły pozytywny skutek.

Naszym nowym partnerem została firma Compensa, która wprowadziła specjalne składki OC dla samochodów i motocykli użytkowanych ponad 25 lat (zgodnie z datą pierwszej rejestracji).

W zależności od modelu i wieku auta, właściciele takich pojazdów mogą uzyskać nawet do 70% zniżki, dzięki czemu stawki za OC są często zbliżone do poprzedniej oferty PZU.

Dodatkowo na podstawie uzyskanego przez PZM porozumienia, specjalnie dla Członków PZM, Compensa przygotowała dedykowaną promocję – jeszcze DODATKOWE 15% ZNIŻKI!!

Zniżka ta obowiązuje wyłącznie z aktualną kartą członkowską PZM!!