Kasa klubowa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no tak, On ostatnio wrzucił pomysł stąd mi się przypomniało a omawialiśmy to na zlocie w Bodzentynie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Warto by wiedziec ile tego jest a pozniej myslec co z tym zrobic.
  
 
Cytat:
2019-01-04 12:12:26, Kleszczak pisze:
no tak, On ostatnio wrzucił pomysł stąd mi się przypomniało a omawialiśmy to na zlocie w Bodzentynie.


i to właśnie jest cała prawda,pieniądze są nasze,z naszych składek i powinny być wykorzystane przez członków FEFK najlepiej w formie opłaty za kwatery,ile starczy tyle będzie,reszte się dopłaci, albo na posiłki, możliwosci jest wiele tylko czas najwyższy to wszystko ogarnąć i zakończyć.Kasa leży na koncie, nie wiadomo ile jej jest i czy skarbnik tą kasą nie obraca,brak jakiejkolwiek kontroli od trzech lat.Howg
  
 
A ja wam powiem ze jest tego ok 1,5 tys i co teraz....? na zlot nikomu się jechać nie chce ale wydawać wszyscy chcą moze wpłacic na dom dziecka pierwszy lepszy i koniec tematu będzie ,ot taka moja mała refleksja choc niektórzy chieliby ja przepić ale na to też trzeba fakturę żeby sie rozliczyć kiedys z US
  
 
Cytat:
2019-01-06 11:09:05, thomas77 pisze:
A ja wam powiem ze jest tego ok 1,5 tys i co teraz....? na zlot nikomu się jechać nie chce ale wydawać wszyscy chcą moze wpłacic na dom dziecka pierwszy lepszy i koniec tematu będzie ,ot taka moja mała refleksja choc niektórzy chieliby ja przepić ale na to też trzeba fakturę żeby sie rozliczyć kiedys z US


jak pamiętam z Chęcin to było ok.4 tysi
  
 
trzeba zrobić ankiete z tej resztki ludzi która jeszcze to sie uaktywnia i niech sie wypowiedzą na co ma iść kasa,i to proponuje szybko bo lato za pasem
  
 
chcecie na alkohol na zlot, nie ma problemu, jestem w stanie wystawić wam fakturę na kosze prezentowe w skład których będzie wchodził alkohol, więc nie ma problemu wszystko będzie legalnie
  
 
Alkohol to se zorganizujemy. Tylko niech zlot będzie..Thomas dlaczego zakładasz z góry że na zlot nikomu się nie chcę jechać. Z tego co widać po dyskusji to jest dużo chętnych. Dziwnie niektórym zależy żeby tą kasę oddać na cele charytatywne. Jak dla mnie może być i tak tylko niech wszyscy o tym zadecydują.
  
 
z doświadczenia, zawsze dużo chętny jest, a jak przychodzi co do czego to każdy się wyłamuje, dlatego to wszystko padło.
  
 
Cytat:
2019-01-11 14:27:04, tomex3 pisze:
Alkohol to se zorganizujemy. Tylko niech zlot będzie..Thomas dlaczego zakładasz z góry że na zlot nikomu się nie chcę jechać. Z tego co widać po dyskusji to jest dużo chętnych. Dziwnie niektórym zależy żeby tą kasę oddać na cele charytatywne. Jak dla mnie może być i tak tylko niech wszyscy o tym zadecydują.

z tymi chęciami to jest tak ze zawsze są w piątek po południu ,przy kompie i browarku jak zapraszałem dwa lata wstecz na zlot fordów w Sleśinie to z łódzkiego nikt nie podjechał nawet pogadać mimo że u nich był (mówię o zlocie focusa) a zawsze piszą że długo sie nie widzieli .Szkoda że wydawać kasę na jakieś gadżety są chetni ale zeby to sprzedac i na papierze rozliczyć do US żeby kłopotu nie było to juz niech se to prezes zrobi ....
  
 
A ja Ci powiem że to nie tak. Są ludzie których poznałem na fefku i zawsze jak coś organizuję to oni są. I to mówiąc szczerze przyjeżdzają po 300km. Tylko po to żeby spędzić chociaż jeden dzień razem i pogadać. Kleszczu był u Nas na Mazowszu i widział. Więc jak był by to chociaż w częsci dotowany zlot to chętni też będą.
  
 
Zlot postaram się zrobić, Paulinka właściwie. Będę u niej w lutym(jak czytasz to to mam szkołę 8-10 luty). pogadamy i się nawkurzamy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2019-01-11 23:42:20, Kleszczak pisze:
Zlot postaram się zrobić, Paulinka właściwie. Będę u niej w lutym(jak czytasz to to mam szkołę 8-10 luty). pogadamy i się nawkurzamy.


Dzięki za info, że będziesz

A tak na serio, to mogę zorganizować zlot w Okunince. Tylko trzeba by zacząć ogarniać jakąś miejscówkę. A żeby to zrobić to trzeba by mieć orientacyjną liczbę ludzi. Kleszczu jak przyjedzie, to pogadamy co, jak i za ile i zacznę ogarniać. Pojawi się wątek zlotowy tu i na FB żeby większy zasięg był.

A Wy wyluzujcie gumki, nikt przecież nie chce tej kasy to własnej kieszeni.
  
 
Lechu,ty zrób ankiete gdzie ewentualnie chętni na zlot chcieli by pojechać bo okuninka to nie jest dobra lokalizacja,niech fefkowcy zadecydują
  
 
Cytat:
2019-01-29 13:45:09, michno45 pisze:
Lechu,ty zrób ankiete gdzie ewentualnie chętni na zlot chcieli by pojechać bo okuninka to nie jest dobra lokalizacja,niech fefkowcy zadecydują


Jak na razie to tylko Ty tak twierdzisz.

Druga sprawa - kto to zorganizuje? My jesteśmy stąd i tu możemy zorganizować zlot, który wszyscy dobrze znają i ci co chcą, to przyjadą. Zrobi ktoś coś takiego w Łodzi np.?

Najpierw wszyscy krzyczą "zróbcie zlot!", a gdy już przychodzi co do czego to zaraz "a nie, bo za daleko". Jeśli nie chcecie, to kasa pójdzie na co innego i tyle.
  
 
Cytat:
2019-01-29 14:18:10, Paulinka pisze:
. Jeśli nie chcecie, to kasa pójdzie na co innego i tyle.


czemu wypowiadasz się na temat kasy,masz jakieś układy?
  
 
...słowa dobrane niewłaściwie do sytuacji.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2019-02-01 07:53:21 ]
  
 
A ja tam miło wspominam Okuninkę chętnie przyjedziemy. A tak na marginesie to wszystko jedno gdzie aby coś było. A muszę Kleszczu stanąć w obronie Michała. Bo u Nas na Zimnych Dołach był. Potem jak robiliśmy spot w Kotowicach też był. Nie wiem jak na innych ale wiesz że jeżdził. Nawet na takie zloty 3 osobowe. Wiesz trochę przeżył z tym klubem trochę nie bardzo że go tak gnoisz. Tyle ode mnie .
  
 
Michno był przybajmniej dwa razy na zlocie fetp. Więc proszę trochę z niego zejść jeśli chodzi o tego typu argumenty.
  
 
Cytat:
2019-01-31 11:35:49, michno45 pisze:
czemu wypowiadasz się na temat kasy,masz jakieś układy?


Tak, mam układy. Ta kasa jest tak samo moja jak i Twoja. Ale ok, ja już się nie wypowiadam. Okuninki też nie muszę organizować.