[Zach-Pom/Kuj-Pom] Stara Gwardia SPOT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie jest stara gwardia z Zachodnio Pomorskiego i Kujawsko Pomorskiego ja się pytam ?
  
 
To co u mnie spocik kto się pisze? robimy imprezke ? zapraszam
  
 
Cytat:
2018-10-27 23:58:18, zsmarti pisze:
To co u mnie spocik kto się pisze? robimy imprezke ? zapraszam


robimy spota i to jak najszybciej, BogdanROX, Witex88 i cala reszta!! Obecni?
  
 
Arek lista i jedziemy nocleg jest wiec czekamy na zapisyyyyyyyyy
  
 
Cytat:
2018-10-28 00:04:12, zsmarti pisze:
Arek lista i jedziemy nocleg jest wiec czekamy na zapisyyyyyyyyy


Zauważyłem ze zainteresowanie jest tak wielkie ze moze zabraknać miejsc na ten nocleg Marcin
wydaje mi się że nic z tego nie będzie
  
 
Arek, jestem w ZLO raz w roku, trudno czasami się zebrać na "kawę" z kimś, a o dłuższym spocie ciężko mówić. Czasami spotykamy się u Grega w Tychowie, ale niektórym ciężko ze Szczecina dupe ruszyć
  
 
Cytat:
2018-11-01 17:20:45, Mateklobez pisze:
Arek, jestem w ZLO raz w roku, trudno czasami się zebrać na "kawę" z kimś, a o dłuższym spocie ciężko mówić. Czasami spotykamy się u Grega w Tychowie, ale niektórym ciężko ze Szczecina dupe ruszyć


Mateusz, nie obraź sie. Mamy konkatkt przez FB i gdyby ktos w Was dal znać to chetnie spotkal bym sie z Wami na "kawe" Odległosć nie ma dla mnie znaczenia czy to w Tychowie, Szczecinie czy nawet w Berlinie liczy sie "obecnosc"
Wiem ze tak samo jak ja jestes kierowca ale nie wierze w to ze nie znadziesz weekendu, nie zaplanujesz go za miesiac, trzy czy za pol roku aby się spotkac, wypic kawe, pogadac, wspomnieć stare czasy. Fajnie bylo by spotkać sie na cały weekend, usiasc razem do wódeczki i zakopać topór wojenny z co niektórymi osobami? Nie uważasz Mateusz, Greg i cala reszta ze życie jest zbyt krótkie aby toczyc ze sobą walki? Pokazcie ze macie jaja, schowajcie "swoj honor" na tą chwile...
Dziś jest Świeto Zmarłych, tych waznych dla nas ludzi, staliscie dziś na cmentarzach wspominacjac Ich z jak najlepszej strony... Za pare naście lat pomyslimy tak o sobie... Kazdy z nas zastanawia sie gdzie są ci ludzie, te auta ktore kiedys modzilismy...

Matek, jestes kierowca zawodowym, wiesz tak samo jak ja ze kazda trasa moze być dla mnie i dla Ciebie tą ostanią, czy wychodzisz z domu poróżniony z żoną i dziećmi ? Dlaczego przez byle pierdołę chcesz kłócić sie z dawnym kumplami z ktorymi przelałes nie jednego litra...

K###a pokazcie ze macie jaja i nie zachowujcie sie jak dzieci... szczochy które kłócą sie o zasrana łopatkę w piaskownicy!! Albo jestescie facetami albo dziewczynkami
Dymy na forum byly ale zawiazały sie również przyjaźnie na lata i cale życie, pozdrawiam tu mojego szczerego przyjaciela Pavulonstudio, oraz DobekBDG, ZSMarti, GregZW, Jojompf, BogdanROX Noras i calą reszte, (o Tobie Mateklobez nie zapomniałem ale odnoszę sie do Ciebie )których poznałem na forum i z krórymi mam do tej pory kontakt
Jeśli kogos tym uraziłem to prosze mi o tym napisac, tu czy na fb




[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2018-11-01 22:03:38 ]
  
 
Kurwa Arek! Mam zapierdalać 8 godzin w jedną stronę, wydawać 400 PLN na benzynę by się spotkać na kilka godzin? Sorry nie kalkuluje mi się to wcale. Wolne weekendy wolę spędzić z rodziną, a jak jadę na urlop to już koledzy pokazali jak im zależy na spotach (nie mówię o Tobie). Może przez pierwsze lata nalegałem na spotkania lecz jeśli widzę że niektóre osoby mają wyłożone jaja na mnie, to i po mnie to spływa. Smutna szara rzeczywistość.
  
 
No to chyba by było w temacie Nie bede nikogo namawiał na spota pozdrawiam resztę pomilczę bo dużo by można było napisać ale to nie miejsce i czas


[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2018-11-01 23:38:16 ]
  
 
Wlasnie znow pokazujecie swoje jaja... widac ze macie je bardzo wyjebane skoro jedego dupa boli a drugiemu nie warto wydac 100euro...
Koncze temat, Prosze Moderatora o bana za przeklinanie i zakmniecie tematu...

Pozdrawiam Wszystkie Małe Ptaki i jednoczesnie koncze tym postem karierę na fefk otrzymujac trzeciego bana POZDRO MALE PTAKI
ZsMarti Banuj mnie!!!!!!!!!
  
 
Nowogard rządzi!!!