Tanie OC w PZU - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przeczytaj to ze zrozumieniem zanim tak bardzo będziesz się cieszył i porównaj z poprzednia ofertą z PZU
  
 
Czytałem i to bardzo dobrze. W czym widzisz problem?
  
 
Widać niedostatecznie dobrze.
Tak było w PZU:
składka 100% minus Twoje zniżki ( załóżmy 60%) i od tej kwoty 70% zniżki z karta pzmot
Tak jest w Compensie
składka 100% minus do 70% zniżki (zależy od auta itd) i od tej kwoty 15% znizki z kartą pzmot

Teraz widzisz różnicę? Czytajcie ze zrozumieniem ludzie
  
 
Oczywiście jest tylko o tyle lepiej w Compensie że nie trzeba żółtych blach. Jak ktoś ma na żółtych to nie ma sensu przechodzić do Campensy bo będzie drożej. No i nie trzeba płacić pzmotowi
PZMot obecnie mydli oczy ludziom bo widzi ile kasy mu ucieknie ze składek
  
 
Z informacji, jaką ja posiadam, to Compensa również udziela rabatu na zabytek, jak i w PZU. Tyle że od 30 lat i właściciel musi mieć minimum 35 lat.
  
 
Nic takiego Wadim nie słyszałem i szczerze to bardzo w to wątpię. Może i udziela dodatkowej zniżki ale na pewno nie jest to na takich warunkach jak jest w PZU.
  
 
Sprawdź i rozwijemy wątpliwości
  
 
najblizsze OC dopiero w czerwcu za auto 30 letnie, wiec wtedy ja sprawdze .... kurde a 2 zakupione niedawno z rocznika 1990r sie nie zalapia
Ciekawe jakie stawki standardowe ma Compensa bo nie slyszalem zeby bylo tak tanio jak w AXA czy inne typu Aviva, Allianz direct.

oferta pzu jak dla mnie najlepsza byla za wschodnioeuropejskie pojazdy. Lada czy skoda to 130-160 zeta. i to rzeczywiscie 3x taniej niz w normalnej ubezpieczalni.

Inaczej jest w przypadku japonskich czy zachodnioeuropejskich - Honda czy Opel - tu OC niecale 300 pln - bylo taniej - ale normalne OC w AXA czy jakis tam Alianz Direct wyszloby 400 pln, wiec to PZU to juz nie bylo taka wielka okazja.

a macie pojecie ile wychodza stawki OC za auto historyczne (bez zoltych blach, auto powyzej 40 lat) np na miesiac albo na 3 miesiace?
  
 
Tanie to jest jak sam sobie znajdziesz, nie licz że zawsze super oferty są tanie. Ja dla w-140 zrobiłem polisę OC przez aplikację Kupdirect z Google Play i wyszło najtaniej i bez łaski z kartą PZM
  
 
No i proszę, tutaj jest odpowiedź. Broda ma chyba rację.
  
 
>Towarzystwa ubezpieczeniowe wyznaczają własne grupy docelowe i honorują właścicieli pojazdów dodatkowymi bonusami z różnych powodów (np. za wykonywany zawód, markę samochodu czy ilość dzieci). Tak więc nawet przy najmniejszych zniżkach za bezszkodową jazdę masz szansę na zakup taniej polisy OC.<
Przykład Kargulów i Pawlaków jest stosowny i towarzystwo nie ma obowiązku tłumaczyć się z zasadności jego stosowania
  
 
https://spidersweb.pl/autoblog/koniec-znizek-oc-pzm-pzu-przyczyny/
  
 
A tu ciekawe porównanie robione przez Złomnika

https://spidersweb.pl/autoblog/pzm-znizki-oc-compensa-pzu/?fbclid=IwAR0EHWI2EsasVcUqBBHsKcs0xLfQtfPjGiNOq2_UMpfsWnOW717t5vRHZOY
  
 
od sorry, widze Szoko że już to wkleiłeś
  
 
nikt Wam nie da prezentu w tym przypadku zarobić musi Compensa i PZM więc stawki są jakie są proponuję sprawdzić samemu w aplikacji Kupdirec z Google Play trwa to max 10 sekund i wiesz ile zapłacisz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kupdirect.app
  
 
Lada wyszła mi 313 zł. A w PZU że zniżkami 260. Więc nie jest źle.
  
 
Cytat:
2019-01-09 12:22:32, SzokoLada pisze:
Lada wyszła mi 313 zł. A w PZU że zniżkami 260. Więc nie jest źle.



a ile masz znizki za bezszkodowosc? Mi Lada w czerwcu tego roku (na miejsce postoju Krakow czyli drozej niz gdzies na wsi) wyszla 182 PLN na pelnej bezszkodowosci.
  
 
Pelne zniżki. Kilka aut w PZU.
  
 
Jako świeżo upieczony kierowca ubezpieczyłem moją Smerfetkę (żółte blachy) na okres całego roku na dwie raty za 686 zł, w tym pierwsza rata za 343 zł.
  
 
Za zólte blachy ????? To ja za swoją na białych płace 226zł na rok bez karty PZM. tylko co prawda kontynuacja ubezpieczenia od 2015r