Tanie OC w PZU - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Adriad, ale Stasiu dopiero co prawko dostał. Ma zwyżki, a nie zniżki.
  
 
Cytat:
2019-01-09 19:13:56, Astro2107 pisze:
Za zólte blachy ????? To ja za swoją na białych płace 226zł na rok bez karty PZM. tylko co prawda kontynuacja ubezpieczenia od 2015r



Dokładnie jak Wadim pisze, mam prawo jazdy od pół roku i bez zniżek wyszło ponad 2000 zł, więc "żółte blachy" uratowały młodego kierowce i jego portfel. Pozdrawiam
  
 
AAAAAA to taniutko
  
 
przyszło oc z pzu na nowy rok za łade 2107 goła wersja 210 zł a komfort plus NNW 289ZŁ przy zniżce 65% więc PZU sie postarało w tym roku to tak dla ciekawości zainteresowanych i bez żadnej karty PZM......
  
 
Nie postarało się, a tylko kontynuacja.

Ponoć od 1 marca PZU całkowicie likwiduje kontynuację na zasadach teraźniejszych, a jedyne pojazdy na żółtych dostaną zniżkę.
  
 
wlasnie ponoc mieli likwidowac, tylko chyba maja taki burdel w papierach ... ze, sami nie wiedza jak sie za to zabrac.

A powaznie, mam japonskiego 30-letniego klasyka i oc konczy sie z 1 maja (oczywiscie czarne blachy, ze znizka na pzmot). Placilem 280 zeszlego roku, teraz ....... przychodzi mi kontynuacja .... 240 zeta
a sprawdzalem w innych ubezpieczalniach, minimum 400-450 wychodzilo.

I teraz w czerwcu nadejdzie pytanie, bo Lada bedzie miala 40stke, i myslalem ze nie bede jej 'ubezpieczal' od niechcianej ciazy (bo po co ), ale w takiej cenie (w zeszlym roku ok 180) to chyba lepiej bedzie zaplacic OC na caly rok niz bawic sie w te OC dla aut historycznych na 3-4 mce (tyle minimum chcialbym pojezdzic Lada.

Ktos wie ile kosztuje miesiac-dwa-trzy ubezpieczenia OC na auto historyczne (czyli powyzej 40 lat) i nie zabytkowe (bez zoltych blach)?
  
 
Compensa wprowadziła nowe zniżki dla członków PZM czyli 20% na auta 25 letne i 10% na auta zwykłe. Kolega sprawdzał i np jego łada z 89 roku to tylko 70zł różnicy ale już np rekord z 81 z silnikiem 1.9 mógł ubezpieczyć za 300zł

Jak mi kiedyś babka powiedziała w ubezpieczalni , ubezpieczenia tak szybko sie zmieniają ze na bieżąco trzeba pytać .
  
 
Informacyjnie - PZU kontynuacje ubezpieczeń zawartych przed zmianami (tymi chyba grudniowymi) robi na zasadach sprzed zmian. Potwierdziłem na dwu swoich przypadkach.