Władimir 2107 Girard - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2019-01-18 18:40:03, morphio pisze:
Witam w klubie ja piję bezglutenowe trunki jakby co



Bardzo dobrze Bezglutenowe...Ale veganinem nie jesteś?
  
 
Co do otworu centrującego. Od 3 lat jeżdżę na ATS Cup 15" z tyłu nie są osadzone na otworze centrującym ponieważ go z tyłu nie ma a dystansu tak małego nikt nie chce się podjąć zrobić
  
 


Dwa tygodnie minęły, około 1400km zaliczone.
Kilka maili wysłanych, kilka elementów kupionych
  
 
No to panie ładnie. 1400 km, dobry wynik. U niektórych Lada tyle nie robi nawet w 5 lat.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2019-01-18 18:40:03, morphio pisze:
- zgadzam się co do łatwości osadzenia na piaście czy półosi, - zgadzam się co do wycentrowania i bicia - ale nawet nowe koło ma bicie jakieś - od czego koło ma się minimalnie poluzować skoro sam je przykręcasz, no chyba że od tego - większość starszych felg i półosi i tak ma luz, spowodowany montażem lub korozją - sam mam 55 mm dystansu bez pierścienia centrującego i nie narzekam, jeśli się postaram to do 150 km/h wibracje są żadne ale owszem, pierścień pomaga w centrowaniu, - raz mi się zdarzyło że straciłem koło, ale tylko dlatego, że go po prostu nie przykręciłem Witam w klubie ja piję bezglutenowe trunki jakby co



Nie tyczy się to tylko morphio, ale i innych. Widzę, że dużo na forum kamikadze.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 


Punkt odniesienia złapany, zobaczymy czy uda poprawić się za jakiś czas

Speed logic - android app

Pojawia się spalanie stukowe przy niskich obrotach na 5tym biegu, do tego odrobinę się zastanawia przy gwałtownym wciśnięciu przepustnicy przy niskich obrotach.

[ wiadomość edytowana przez: Girard dnia 2019-01-22 07:10:34 ]
  
 
nie wiem czym to mierzysz ale czasy 0-50 km/h brzmią świetnie
  
 
Cytat:
2019-01-22 22:48:18, morphio pisze:
nie wiem czym to mierzysz ale czasy 0-50 km/h brzmią świetnie



Aplikacja na telefon - speed logic lite. Wygodna sprawa do sprawdzania efektów. Nie patrzysz na predkosciomierz, nie masz zajęte ręki- kładziesz telefon obok i startujesz. Fundacja 0-50 jest bardzo przydatna dla osób, które chcą ćwiczyć chociażby dobry start.
  
 
Auto na dzień dzisiejszy od zakupu zrobiło jakieś 3600km.
Regularnie wozi mnie do pracy i nie tylko. Teraz dostałem wreszcie trochę urlopu, więc będzie okazja powalczyć z rdzą i mechaniką.





  
 
Kolejne 600km zaliczone, więc będzie już ponad 4000km od stycznia.
Wycieczka na podkarpacie i okolice:













Silnik 1300 na łańcuchu i skrzynia na miejscu. Puzzle się zbierają...kiedyś coś się z nich skleci
  
 
Pierwsza Lada z silnikiem z tyłu
  
 
Po co Ci stare 1300 jeszcze na łańcuchu?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2019-03-12 21:44:54, andrzej_krakow pisze:
Po co Ci stare 1300 jeszcze na łańcuchu?



Zbieram różne rzeczy, z których z czasem może coś się ulepi.
  
 
A może chcesz kupić silnik 16V 1,6? Jeden z najlepszych w historii Łady, a w zasadzie numer 1.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2019-03-12 22:08:18, SzokoLada pisze:
A może chcesz kupić silnik 16V 1,6? Jeden z najlepszych w historii Łady, a w zasadzie numer 1.



Nie, dziękuję...Już mam
  
 
Nie możliwe

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2019-03-12 22:08:18, SzokoLada pisze:
A może chcesz kupić silnik 16V 1,6? Jeden z najlepszych w historii Łady, a w zasadzie numer 1.


Chcesz się pozbyć?


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Czasami mam wątpliwości, czy dam radę sam wszystko ogarnąć, tym bardziej, że moja kobitka coraz bardziej na mnie napiera.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
jak napiera to dobrze bo jak by nie napierała to ma innego adresata swoich potrzeb.....
  
 
Powinienem się cieszyć, a chce się płakać.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим