LADnAsmerfetka - Lada 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam sympatyków, posiadaczy i miłośników aut zabytkowych, takich jak moja Łada 2107.

Niebieski Waz, Lada 1300 z roku 1987. Zabytek na "żółtych blachach" z wdziękiem jeżdżący po kostrzyńskich ulicach, tak, jestem z Kostrzyna nad Odrą (woj. lubuskie), tam gdzie Przystanek Woodstock (Pol'and'Rock).


KOSTRZYŃSKIE KOCIARSTWO KOLEJOWE

NASTAWNIA DYSPONUJĄCA KoB LINII KOLEJOWEJ 273

...i tak, pracuję na kolei, z zamiłowania również do starego taboru kolejowego, w tym parowozy.
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: LADnAsmerfetka dnia 2019-01-07 23:48:34 ]
  
 
O to ta, dosyć droga siódemka. Jedna z niewielu, na żółtych blachach. Witamy w naszym gronie.
  
 
Witamy!
Opowiedz jak to zrobieś, że jest na żółtych blachach (wg tego co mówi Szoko)?
  
 
No jesteś w końcu. Smerfetka już z nawa szyba czy jeszcze nie. Pozdro Wojtek.
  
 
Gratulacje zakupu.

Pamiętam ja z ogłoszeń- co chwilę poprzedni właściciel zmieniał cenę
  
 
Cytat:
Witamy!
Opowiedz jak to zrobieś, że jest na żółtych blachach (wg tego co mówi Szoko)?


Kupiłem ją już na żółtych blachach, mi jak najbardziej odpowiada bo w zamyśle mam jeździć klasykiem bez przeróbek i do tego dochodzi duża zniżka, która ratuje mnie przed dużym ubezpieczeniem jako młody kierowca. Na szczęście nie potrzebuję zgody na przemieszczanie się za granicę (mieszkam przy granicy z Niemcami), taka zgoda jest potrzebna, kiedy pojazd jest wart więcej niż 35 tys. PLN oraz ma ponad 50 lat.
Cytat:
No jesteś w końcu. Smerfetka już z nawa szyba czy jeszcze nie. Pozdro Wojtek.


Witam Cię serdecznie Wojtku, dziękuję jeszcze raz przy wszystkich za namiar na nową szybę. Montaż w przyszły weekend z moim najstarszym bratem, który lubi grzebać przy Ładzince
Cytat:
Gratulacje zakupu.

Pamiętam ja z ogłoszeń- co chwilę poprzedni właściciel zmieniał cenę


Dzięki, Tobie też gratuluje i życzę samych radości z kolorem niebieskim
Właściciel zmieniał cenę, racja ale to co mogłem to zrobiłem i teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Smerfetki, powiem Wam szczerze, że to jest miłość od pierwszego odpalenia


Za naszymi kuperkami rzeka Odra i Germania
  
 
Ładnie wygląda Co to za koła na niej masz ?
  
 
Czy ruska kuta, 5J13 z niebieskim deklem?. Nieprawdaż?
  
 
Ale fajna Łada! I na dodatek z okolicy.

Kiedyś pracowałem w Kostrzynie, w drugiej po kolei legendzie tego miasta.
  
 
Cytat:
2019-01-08 19:33:52, jurek_j pisze:
Ale fajna Łada! I na dodatek z okolicy. Kiedyś pracowałem w Kostrzynie, w drugiej po kolei legendzie tego miasta.


Czyli Celuloza
  
 
Cytat:
2019-01-09 00:06:58, LADnAsmerfetka pisze:
Czyli Celuloza



Tak jest. Tylko już jako APK.
  
 
Mam prośbę co do kolegów i koleżanek z LKP, mój znajomy z dawnej pracy na wózku widłowym ma chorego 2 letniego synka, oto jego historia: www.siepomaga.pl/ocalic-kube

Robiłem nawet licytację na przejażdżkę zabytkową Siemiorką, która została wylicytowana na 300 zł, po czym i tak za wygraną licytację człowiek wpłacił 400 zł i powiedział, że oddaje "przejażdżkę" dla Kuby jak wyzdrowieje.



www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=789883278019185&id=100009925602258

Prośba jest taka aby we własnym zakresie i wolnym czasie zorganizować podobną licytację lub po prostu pomóc w promowaniu akcji. Zachęcam też do przekazania dowolnej sumy na konto Kubusia ( www.siepomaga.pl/ocalic-kube ), wierzę w nasze Ładzinowe serduszka!
W międzyczasie przy wymianie wężyka od filtra paliwa Ładzinki u mechanika samochodowego: Nowy wężyk, filtr i zaciski wraz z usługą dostałem za free, ze względu na licytację dla Kubusia. W zamian przeznaczyłem tę sumę na pomoc dla Kubusia!


A moja Smerfetka suszy się pod dachem, szkoda, że nie ze śniegu. Pozdro!

[ wiadomość edytowana przez: LADnAsmerfetka dnia 2019-01-13 15:51:52 ]
  
 
od kilku dobrych lat co jakiś czas wrzucam grosza na podobne akcje ale nie mogę zrozumieć jak to jest możliwe że jakiś lek kosztuje 100 tysięcy złotych ...... masakra .. trza pomagać
  
 
zapomniałem dodać witamy i fajna fura
  
 

Dziś Smerfetka ma wymianę przedniej szyby u fachowca. Brak odpowiedniego miejsca z powodu mrozu odsunął mój zapał do samodzielnej wymiany szyby.
Na szczęście usługa założenia szyby wraz z gumą i klinem to 200 zł.
O 16 do odbioru, oby wszystko poszło dobrze.
Miłego dnia ekipa!
  
 
200 zł za samą wymianę czy z szybą?
  
 
Cytat:
2019-01-08 15:55:03, glod pisze:
Czy ruska kuta, 5J13 z niebieskim deklem?. Nieprawdaż?



Jednak nie ☹️
  
 
Niestety nie ma lekko, za samą wymianę 200 PLN.
Poprzedni właściciel nic mi nie mówił czy to ruskie kute, więc z pewnością nie jest.
  
 
No to słono sobie życzą. Wstawienie takiej szyby to może 5 minut.
  
 
Cytat:
2019-01-28 14:53:36, SzokoLada pisze:
No to słono sobie życzą. Wstawienie takiej szyby to może 5 minut.



Taki rządek garaży, fachowców lekko łechtających swoje ego każdego dnia.