LADnAsmerfetka - Lada 2107 - Strona 3

Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
JA z początku o żółtych myslałem ale plan nad zmiana koloru i obniżenie wykluczyły to hehe

Cytat:
2019-03-24 13:15:53, SzokoLada pisze:
Oczy wypadną! Oczy wypadną wtedy, kiedy twoja 06 zacznie jeździć! 😂✌️

Fakt, sam będę w lekkim szoku.

I coś z innej beczki...
Zalety:
- Żółte tablice zwiększają prestiż oraz mogą podnieść wartość auta przy sprzedaży

Dyskutowałbym. I jeszcze jedno. Czy tylko ja zauważyłem, że Łady na "żółtych" dużo słabiej się sprzedają na OLX-ach itd. Lub wręcz słabo ? Pamiętam kilka takich Ładnych i pamiętam też, że stały miesiącami.

Kolegę z Kostrzyna przepraszam za chwilowe zaśmiecenie jego ciekawego wątku.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3

Zgadzam się. Mam podobne spostrzeżenia.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим

Ty sie gospodarzu tego miejsca nie denerwuj na głupio-mądre moje pisanie ale , niech by mi ktoś mojej żonie powiesił żółtą tabliczkę z napisem zabytek , no .Jaki zabytek ?!!! paczajta i podziwiajta ,którą klapę podnieść ? przednią czy tylną ? Nie jednego młodego przeskoczy mój Władek , zdrowy jak rydz .Jadem sobie czterdzieści przez wieś i niech mnie który wyprzedzi ,grzecznie powolutku, podziwiać możecie ,pozwalam.

Cytat:
2019-03-30 12:51:24, leszczyna pisze:
Ty sie gospodarzu tego miejsca nie denerwuj na głupio-mądre moje pisanie ale , niech by mi ktoś mojej żonie powiesił żółtą tabliczkę z napisem zabytek , no .Jaki zabytek ?!!! paczajta i podziwiajta ,którą klapę podnieść ? przednią czy tylną ? Nie jednego młodego przeskoczy mój Władek , zdrowy jak rydz .Jadem sobie czterdzieści przez wieś i niech mnie który wyprzedzi ,grzecznie powolutku, podziwiać możecie ,pozwalam.

Hahaha! Wygrałeś!

Panowie, każdy m swoje odchyły. Pamiętajcie, że w razie jakby co, to będzie tylko i wyłącznie mój problem.

Cytat:
2019-03-30 12:51:24, leszczyna pisze:

ij lawju

Witam Towarzyszy!

Małe zmiany w Smerfetce to: wymiana opon z zimowych na letnie, wymiana uszkodzonego zaworu nagrzewnicy na nowy, tylne chlapacze oraz efektowne naklejki!

Za niedługo dostawa nowych listw ozdobnych wewnętrznych oraz zewnętrznych, listwy rynnowej i wielu innych. Z czasem doprowadzimy Ładzinkę do stanu bardzo dobrego.

Panowie, mam sprawę dotyczącą silnika, a w sumie oleju. Nie znam się na grzebaniu w silniku, a zależy mi aby nie kapało na ulice, co za tym idzie częstszym dolewaniu oleju. Może "czegoś" wymiana lub kompleksowy remont silnika, skrzyni biegów i wału? Chodzi o to aby olej nie przeciekał.

Pozdrawiam!

Polecam, kto oglądał Wilka i Zająca:
https://youtu.be/5Wu_FK5cREs
https://www.youtube.com/watch?v=w-yHJ36AO8M

Cytat:
2019-05-17 17:24:53, LADnAsmerfetka pisze:
Panowie, mam sprawę dotyczącą silnika, a w sumie oleju. Nie znam się na grzebaniu w silniku, a zależy mi aby nie kapało na ulice, co za tym idzie częstszym dolewaniu oleju. Może "czegoś" wymiana lub kompleksowy remont silnika, skrzyni biegów i wału? Chodzi o to aby olej nie przeciekał.

Trzeba zlokalizować główne źródła wycieków. A czy to będzie uszczelka miski olejowej, czy uszczelniacze wałku korbowego, czy głowica, czy coś innego... Karton pod auto, albo jeszcze lepiej głowa pod auto. Wróżenie z fusów zbyt przydatne nie będzie.

Serwus chłopaki...

Silnik i skrzynia biegów wyciągnięta, a co za tym idzie czyszczenie, wymiana uszczelniaczy (simeringów) wraz z wymianą olejów. Tylny most też z wymianą uszczelniacza i oleju.

Ciekawostka - 7 września wiozę kumpla i jego ukochaną do ślubu moją smerfetką, co polecacie do czyszczenia i pielęgnacji karoserii?

Pozdrawiam!

Aaa tam wesele , pod taką madonną można leżeć i leżeć .

Ciekawe stanowisko pracy

Wstaw sobie od razu skrzynie 5b. Nie stosuj uszczelek rosyjskich są fatalnej jakości wszystko składaj na masę uszczelniającą . Zmień od razu pasek rozrządu

Ja bym poprawił kolegę. Nie stosuj innych uszczelek, niż autovaz lub Victor Reinz. Wtedy będziesz spał spokojnie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим