ZLOT LKP 2019 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2019-06-25 07:45:16, emde pisze:
Natomiast, jeśli bardzo chcecie to mogę sklecić parę zdań, że myślimy nad wrześniowym zlotem, zbieramy trochę większą ekipę i dać odnośnik do tego tematu (strony). Tyle na pewno mogę (i chcę) zrobić. Więc ?



Dajesz emde, DAJESZ!!!
  
 
Mała garść konkretów jednak przydałaby się, żeby uskutecznić taki wpis.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Miejscówka jest - Szoko potwierdzi ewentualną możliwość "zlotowania". Czas też mamy wstępnie - pierwsze dwa weekend'y września. Cóż więcej?
  
 
fajnie by bylo wydarzenie utworzyć i juz co nie co dzialac zapreaszac czlowiekow. Jak ktos chetny na dluzej a nie znamy to przelew puszcza za miejscowke i tyle
  
 
Czyli gdzie i kiedy.....nie mam Facebooka
Taka sytuacja
  
 
Cytat:
2019-05-02 23:22:04, PRZEMORdohc2 pisze:
Wadima?????? A coś więcej....



Przyłączam się do pytania. Wrzesień za pasem.
  
 
  
 
No właśnie chłopcy, co z tym zlotem? Mam urlop na wrzesień i nie wiem jak planować Szoko , miałeś dać znać gdzie, co i jak i cisza na razie. A może ktoś inny chętny zaplanować?

Ja od siebie mogę zaproponować duży plac w lesie, drewniany toi toi i zajebistą miejscówkę na grilla, ognisko. Klimat fajny, spanie w namiotach lub samochodach jak to niektórzy wolą. Umyć też będzie się gdzie. Termin pierwszy tydzień września, lokalizacja - Kurpie.

Słucham Waszych opini lub innych propozycji.
  
 
Tak sobie czytam i się zastanawiam, kiedy ja cokolwiek obiecałem? Zaproponowałem tylko miejscówkę. Ja teraz nie mam czasu tego ogarniać. Więc proszę wybaczyć, ja skorzystam już z gotowca. I to być może, bo znowuż to samo, brak czasu. Sorry.
  
 
A kto w ogóle jest zainteresowany.
Jeżeli chodzi o mnie, to nie powinno być większego problemu. Ale wolałbym drugi weekend września. Jakby co zawsze możemy wbijać do Sulejowa...
Liczę na odzew Koledzy, bo szkoda by było się nie spotkać.
  
 
Doczytałem wątek.
Termin chyba najczęściej padający to: 13-14-15.09.19.
Robię małą listę osób wstępnie zainteresowanych - w oparciu o posty.
1. Nowy_
2. emde
3. Szokolada
4. Astro2107
5. PRZEMORdohc2
6. Przemko2107
7. gregoryj
8. BigRomek
9. alinixhi
10. Cezary_84
11. morphio
12. LADnAsmerfetka

Jak kogoś pominąłem, albo coś przeinaczyłem, to przepraszam. Potencjał mamy, więc pytanie tylko gdzie - wychodzę z założenia, że w ogóle to będzie.
Prosiłbym o zamieszczenie informacji o zlocie na FB klubowym, bo z lektury wątku wnioskuję, że termin mamy już ustalony.
Liczę na odzew - pozytywny odzew.
Pozdrawiam.
  
 
NOWY piszesz piszesz i piszesz o tym zlocie to go KURWA zorganizuj a nie opowiadaj bajek o gumowym wilku i kwadratowej piłce ....pierdolisz a dupą nie ruszasz zaczynasz wątek i niech inni organizują zlot .....miej honor i zorganizuj bo jak na razie to wygląda to tak że jeden patrzy na drugiego i HUJ .... PO PROSTU WYKAŻ SIE I COŚ ZRÓB
  
 
no nie wytrzymałem i musiałem coś skrobnąć oczywiście bez urazy ale dosadnie
  
 
OK, nie ma problemu i urazy nie żywię.
Mogę coś ogarnąć, ale jest jedno ale. Jeżeli nikomu to nie przeszkadza oczywiście. Będę tak jak zwykle w piątek wieczorem, więc ktoś inny musiał by dokonać odbioru kwater.
Mam jeszcze pytanie do Forumowiczów - Sulejów, czy coś innego? Dajmy sobie czas do końca tygodnia, a za tydzień ustalimy ostateczne konkrety. Czy jakoś tak. Pasi?
  
 
Cytat:
2019-08-26 15:02:20, Nowy_ pisze:
Doczytałem wątek. Termin chyba najczęściej padający to: 13-14-15.09.19. Robię małą listę osób wstępnie zainteresowanych - w oparciu o posty. 1. Nowy_ 2. emde 3. Szokolada 4. Astro2107 5. PRZEMORdohc2 6. Przemko2107 7. gregoryj 8. BigRomek 9. alinixhi 10. Cezary_84 11. morphio 12. LADnAsmerfetka Jak kogoś pominąłem, albo coś przeinaczyłem, to przepraszam. Potencjał mamy, więc pytanie tylko gdzie - wychodzę z założenia, że w ogóle to będzie. Prosiłbym o zamieszczenie informacji o zlocie na FB klubowym, bo z lektury wątku wnioskuję, że termin mamy już ustalony. Liczę na odzew - pozytywny odzew. Pozdrawiam.


Kuba , zapomniałeś o mnie , przyjechał bym z dziewczyną
A co do Sulejowa jestem na tak , w nosie mam studentki
  
 
Z jednej strony Sulejów - miejscówka sprawdzona, z II - wiemy czego się spodziewać. W mojej opinii jeśli spotkanie pod kątem % to można, bo zwiedzać to już w zasadzie nie ma co, powiedzmy w promieniu tych 30km od bazy. Miejscówkę proponuję zmienić a obecność potwierdzam w tym czy innym obozie.
  
 
Cytat:
2019-08-26 22:10:51, Cezary_84 pisze:
Z jednej strony Sulejów - miejscówka sprawdzona, z II - wiemy czego się spodziewać. W mojej opinii jeśli spotkanie pod kątem % to można, bo zwiedzać to już w zasadzie nie ma co, powiedzmy w promieniu tych 30km od bazy. Miejscówkę proponuję zmienić a obecność potwierdzam w tym czy innym obozie.


To nawet jeśli można się spodziewać najazdu studenciarni to mimo wszystko można postawić na Sulejów
  
 
Małe sprostowanie - ekipa z Estonii i drużyna ze Słowacji dopytywały się co ze zlotem u nas. Fajnie by było ustalić chociaż miejscówkę i dać im znać.
  
 
Cytat:
2019-08-26 22:54:13, Cezary_84 pisze:
Małe sprostowanie - ekipa z Estonii i drużyna ze Słowacji dopytywały się co ze zlotem u nas.

Robi się coraz ciekawiej. Bo chłopaki z EST są częstymi gośćmi na naszych zlotach.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jezeli mozna sie wtrącić to.....weźmy pod uwage tez termin na 22 wrzesnia,
Na 15 wrzesnia mamy rocznice slubu i troche inne juz plany
Dajcie chlopaki znac jak to widzicie