Zielona Kalinka - Łada 1117 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam następujące pytanie:Kilka lat temu spotkałem się z filmem na stronach rosyjskich o modernizacji przekładni kierowniczej w kalinie.Po zmianach przełożenie było bardziej bezpośrednie i kierowca mniej się musiał nakręcić w manewrach.Czy wiesz w którym roku to nastąpiło?
  
 
Jeżeli była jakaś modernizacja to obstawiam że wymiany dokonano wraz ze zmianą silnika z 21114 na 11183 czyli to będzie od 2011 w górę.
  
 
Nagrywanie filmów nigdy nie było moją mocną stroną, ale jako że Łada Kalina nadal jest w Polsce mało popularnym samochodem a przejechałem nią już 80 tys km od zakupu to postanowiłem nagrać o niej pierwszy "filmik" w języku polskim.
Jeżeli przymkniecie oko na błędy językowe, przejęzyczenia, chaos i kompletny brak profesjonalizmu to może da się obejrzeć 🤣.
Starałem się ale niestety nagrywanie filmów to nie moja bajka, nawet w montażu są błędy 😒

Film Youtube

p.s. Nagranie nie było planowane. Pojechałem spotkać się ze znajomym i wspólnie z nim przetestować jego nowy nabytek (Suzuki Vitara) w terenie jednak Suzuki zepsuło się nim dojechało więc sprzęt do nagrań wykorzystałem by nagrać coś o Kalince 🤣