Oryginalny pas przedni i tylni do FSO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Podczas sprzątania strychu znalazłem oryginalny nieużywany pas przedni i tylni do Poloneza. Na jednym z elementów jest oryginalna etykieta sygnowana przez FSO wraz z numerem części oraz ceną 1.800,00 zł Chętnie w tej cenie za jeden element sprzedam obie części Postanowiłem napisać na forum miłośników FSO może ktoś byłby zainteresowany ich nabyciem. Dużo jeżdżę po Polsce, dlatego jest opcja po wcześniejszym umówieniu abym gdzieś te elementy podrzucił. Chętnych zapraszam na priv lub email krzepa@wp.pl.

Zainteresowanym wyślę zdjęcia na adres email.

  
 
Cytat:
2019-03-25 19:37:28, Krzepa pisze:
Witam Podczas sprzątania strychu znalazłem oryginalny nieużywany pas przedni i tylni do Poloneza. Na jednym z elementów jest oryginalna etykieta sygnowana przez FSO wraz z numerem części oraz ceną 1.800,00 zł Chętnie w tej cenie za jeden element sprzedam obie części Postanowiłem napisać na forum miłośników FSO może ktoś byłby zainteresowany ich nabyciem. Dużo jeżdżę po Polsce, dlatego jest opcja po wcześniejszym umówieniu abym gdzieś te elementy podrzucił. Chętnych zapraszam na priv lub email krzepa@wp.pl. Zainteresowanym wyślę zdjęcia na adres email.


Ty tak powaznie , czy dla jaj z ta ceną ?