Kupię rurki klimatyzacji Espero 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię rurki klimatyzacji Espero 1.5

najpotrzebniejsza: między skraplaczem, a kompresorem.
  
 
Dwa late temu założyłem do mojego Espero 1,5 klimatyzację skompletowaną na nowych częściach (używane były tylko: uchwyt sprężarki, blaszka osłaniająca złącza elektryczne sprężarki oraz wtyczki elektryczne). Części kompletowałem przez pół roku, kupując je na allegro i od sklepów internetowych (między innymi byłych Polmozbytów), które kiedyś specjalizowały się w Daewoo. Jednej z rurek nie mogłem nigdzie znaleźć, to sprowadzili mi ją w ciągu miesiąca z zagranicy (bodajże ze Słowacji) w Potaku (sklep internetowy z Łodzi). Poza tym może Kolega pytać w : Inbud-faro (sprowadzają co jakiś czas części z Korei), Polmozbyt GDA, wawaparts (allegro), Bomis-super, Fox Rzeszów, Moto-bomis, BDG Tarnów, Auto-Truck Szczecin, Wawer-Mot. Jakby nie udało się znaleźć tej rurki ( 96208273, numer zamienny 96168988 ) w Polsce to jest ona dostępna w czeskim sklepie http://www.czdrafel.cz . Kupowałem u nich na wiosnę kilka części niedostępnych w Polsce. Dogadywanie się z Czechem mailowo zajęło dwa miesiące, ale przysłali to co chciałem.
  
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Piękna lista sklepów
Udało mi się dostać w Potaku. Zamontowałem, pojechałem na sprawdzenie szczelności i puścił skraplacz... Kupiony nowy więc teraz tylko go wymienić. Próbowałem wstępnie sprawdzić czy da się skraplacz wyciągnąć odchylając chłodnicę wody. Wydaje się, że tak. Problem tylko z dostaniem się do nakrętki mocującej dolną rurkę klimy do skraplacza. Tam miejsca na klucz i rękę jest mniej niż dla chińczyka. Ktoś w ten sposób wyciągał skraplacz?
  
 

Przy montażu skraplacza okazało się, że również rurka walnęła (dolna przy skraplaczu).

także: poszukuję : rurka klimatyzacji Daewoo Espero nr 96168798.

taka jak tu: https://www.fox.rzeszow.pl/n-przewod-klimatyzacji,4,251080,246278?fbclid=IwAR3GdkODpGK3zjwduz-oz9BrEgrIsFv8H-yZbPf6HIyx57ecFS03ARuigAw

Skorzystałem z rad kolegi dominikr z postu na forum. Napisałem do wszystkich firm, które tam podał. Kolega ma magiczne zdolności znajdywania takich rzeczy, więc może uda się mi pomóc i znaleźć coś faktycznie dostępnego w PL?