2.2 d-cat na chwile słabnie przy obrotach 2.5-3.5 tys.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam problem z avensisem 2.2 d-cat. Czasami podszas przyspieszania traci moc na 2-3 sekund po czym wszystko wraca do normy. Komputer nie pokazuje zadnych błedów.
Co było robione:
-wymieniony filtr pow
-wyczyszczony przepływomierz
-wyczyszczony zielony zawór scv (nie był zanieczyszczony)
-wyczyszczona masa sterownika wtryskiwaczy i podoginane styki

Problem wystepuje dalej. Borykał sie już ktos z takim problemem?
  
 
Cytat:
2019-06-24 09:11:00, udar123 pisze:
Witam, mam problem z avensisem 2.2 d-cat. Czasami podszas przyspieszania traci moc na 2-3 sekund po czym wszystko wraca do normy. Komputer nie pokazuje zadnych błedów. Co było robione: -wymieniony filtr pow -wyczyszczony przepływomierz -wyczyszczony zielony zawór scv (nie był zanieczyszczony) -wyczyszczona masa sterownika wtryskiwaczy i podoginane styki Problem wystepuje dalej. Borykał sie już ktos z takim problemem?


To niespotykane... Wyjasnij mi prosze gdzie u licha znalazles zielony zawor w tym silniku. Lub wogole cokolwiek co byloby zielone.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Zielony zawór na pompie wtryskowej.
https://allegro.pl/oferta/zawor-scv-pompy-wtrysk-toyota-corolla-verso-2-2d4d-6906437606?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe&gclid=Cj0KCQjwjMfoBRDDARIsAMUjNZpREicpbe6p00kPrvnVyRH06oYfwHRbrUflGhaWMeIeAHsua9lBT4kaAhUBEALw_wcB

Coś takiego jak w linku.

Bigelektron-słyszałem, że jestes bezkonkurencyjnym specem od japończyków. Masz moze jakis pomysł dotyczacy mojego wątku? Pozdrawiam