Samochody PRL 1:24 (Hachette)

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor 
 2020-01-17 18:29:52

22 stycznia startuje nowa kolekcja Samochody PRL

Ja osobiście nadal się zastanawiam, co z tym faktem zrobić. Na pewno kupię Poloneza i pewnie Fiata 125p, a zastanawiam się także nad kupnem tych bardziej typowo polskich modeli, czyli w zasadzie Warszawy, Syreny i Fiata 126p (jeśli będą). Raczej wolę się skupić na przyszłej kolekcji ciężarówek, na której tam muszę szukać już miejsca. No i chyba jednak muszę się zdecydować na jakąś skalę. Ale wiadomo, że kusi... I zawsze ta kasa... A 10 modeli KAP sobie kosztowało około 250 zł, tu mamy 1000, więc nie jest to na pewno mało, szczególnie że na horyzoncie wspomniane ciężarówki...

Niby warto byłoby zaprenumerować pierwsze trzy numery, bo trzeci jest gratis (+ pendrive) i wychodzi niewiele więcej niż za pełna cenę jednego modelu, ale przynajmniej na razie się na to nie zdecydowałem.

P.S. Myślałem, że 125 za 59.99, ale nie wiem dlaczego, bo drugi numer już normalni, czyli 99.99. Więc kupowanie tylko trzech numerów bez prenumeraty nie ma za bardzo sensu. Tylko zawsze są obawy o jakość i zabawę w reklamację...

[ wiadomość edytowana przez: Tomek125 dnia 2020-01-17 18:48:00 ]
2020-01-17 22:46